Jeśli czytasz ten artykuł to znaczy, że chcesz spełnić swoje marzenia. Zapewne już nie raz czytałeś o cudownych prawach i zasadach sukcesu. Powiem ci szczerze, że ja też, ale jakoś bez większych efektów.

Data dodania: 2010-02-09

Wyświetleń: 2307

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 3

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

3 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jeśli czytasz ten artykuł to znaczy, że chcesz spełnić swoje marzenia. Zapewne już nie raz czytałeś o cudownych prawach i zasadach sukcesu.Powiem ci szczerze, że ja też, ale jakoś bez większych efektów. dlatego chciałbym ci opisać uniwersalne prawo. To fundament na którym możesz zbudować życie swoich marzeń.

Nie znaczy to wcale, że nie warto stosować sprawdzonych przepisów na sukces. Jest wiele wartościowych zasad, które warto stosować aby skrócić czas drogi do celu. Po co wywarzać drzwi, które są już otwarte?

Głupi człowiek nie uczy się na błędach. Mądry człowiek uczy się na swoich błędach. Sprytny człowiek uczy się na cudzych błędach.

Ale chciałbym ci opisać pewną prawdę, o której bardzo często się zapomina a jej stosowanie może zdziałać w twoim życiu cuda. Dowiedziałem się o niej z książki ROZMOWY Z BOGIEM N. D. Walscha, która ci bardzo polecam. Ostrzegam jednak ponieważ po jej przeczytaniu będziesz innym człowiekiem. Zastanawiasz się co to za 3 tajemnicze elementy dzięki, którym będziesz w stanie osiągnąć każdy cel. A więc nie będe cię dłużej trzymał w napięciu.

Jak już pewnie wiesz wszystko jest energią! A więc wszystko co cię otacza jest zbudowane z energii. To znaczy, że MYŚL, SŁOWO, CZYN również. A to są właśnie te 3 siły dzięki którym możesz mieć wszystko.

Ale tu zaczyna się problem. zazwyczaj jest tak, że myślisz jedno, mówisz drugie a robisz trzecie! Przykładowo ciągle sobie myślisz dobrze by było mieć dużo kasy ale w rozmowach z rodziną i znajomymi mówisz, że pieniądze są złe. Ludzie, którzy są bogaci doszli do tego wyzyskując innych lub robiąc przekręty. i widzisz powstaje konflikt. Myślisz tak, mówisz inaczej a robisz jeszcze całkiem co innego czyli najczęściej NIC!!! aby to zmienić.

Wszystko sprowadza się do tego aby zharmonizować myślenie, mówienie i działanie! Jak wiesz, wszystko zaczyna się w głowie. Wszystko co cię otacza było najpierw myślą. Później zaczynasz o tym rozmawiać lub pisać. Zapisane słowa mają większą siłę. Wiesz już dlaczego warto zapisywać swoje cele na papierze? A trzecim krokiem jest działanie.

"Szczęście występuje gdy to, co myślisz, to co mówisz i to co robisz jest w harmonii."
Mahatma Gandhi

Ale sam(a) dobrze wiesz, że w codziennym życiu wygląda zupełnie inaczej. Myślisz jedno, mówisz drugie. Nie podoba ci się czyjeś postępowanie, ale nie mówisz mu tego tylko to, co on chce usłyszeć. Mówisz o swoich marzeniach, ale nie robisz nic żeby je spełnić. Dużo mówi mało robi. Znasz to? Albo robisz coś ale w ogóle o tym nie myślisz. robisz pranie a myślisz o tym co będzie jutro na obiad. Pewnie czytasz to z przerażeniem ale czasami potrzebny jest taki zimny prysznic, żeby się obudzić.

Każdy z tych trzech elementów to inna wibracja (rodzaj) energii. Jeśli te 3 elementy będą współgrać, masz ogromną moc tworzenia! Ale musisz być spójny! Samo pozytywne myślenie bez działania nic nie zmieni. Musisz zapanować nad tym nieświadomym 3 wymiarowym chaosem. Jeśli chcesz świadomie kształtować swoje życie zacznij myśleć, mówić (pisać) i robić JEDNO!!!

Licencja: Creative Commons
3 Ocena