Jak długo naszym krajem będzie rządzić osoba, która dąży do dyktatury ? Społeczeństwo tego nie widzi, patrzy na Tuska jak w święty obrazek. Obrazy Tuska zamiast Lenina ? Wracamy do historii ?

Data dodania: 2009-12-05

Wyświetleń: 2004

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Zaskoczony i zmieszany, takie uczucia towarzyszyły mi przy czytaniu wiadomości. Odwołani z komisji śledczej, posłowie Prawa i Sprawiedliwości, są kolejnym przykładem stosunku komisji do wyjaśnienia prawdy. Afera hazardowa, jak można przypuszczać z kolejnych zagrywek obecnie rządzących, powstała z rozmów telefonicznych Rycha i Stasia – w których Rychu to poseł Wassermann a Staś to pseudonim operacyjny posłanki Kempy. Kpina ! Tylko tak można opisać to co się w tym momencie dzieje. Próba zamiatania niewygodnych spraw pod dywan stała się jawna od wczoraj.

Dlaczego wykluczone są osoby z opozycji, które jak nikt inny starały się wyjaśnić aferę hazardową. Właśnie zrozumiałem, aparat PR’owski premiera sięgnął już po tak dramatyczne środki. Sondaże w które tak zapatrzony jest premier Tusk mogą mu zrobić malutkiego PiSkusa. Manipulacja opinią publiczną stała się codziennością. Za każdym razem, oglądając wiadomości w prywatnych telewizjach zastanawiam się – do kogo ona należy. Jeśli na kilka programów publicystycznych w telewizji prywatnej pojawiają się stosunkiem 9/10 posłowie partii rządzących – puzzle polityczne zaczynają mi się układać same. Takie afery jak hazardowa czy stoczniowa powinny się odbić na obecnej polityce w procentach. Z tym że niekoniecznie. Polacy jak w świętą ikonę patrzą na premiera Tuska, uważając że jest to nowa nadzieja na odbudowę naszego kraju. Obowiązkiem każdego, który głosuje w wyborach jest zainteresowanie się polityką. Jeśli ktoś idzie na wybory oddając głos na PO, mówiąc jednocześnie że nie wie nic o tej partii a głos oddaje bo Kaczyński jest be – doprowadza ten kraj do ruiny. Akcje takie jak – zabierz babci dowód, jest przykładem strachu przegranej.

Czasami zastanawiam się czy potrzebna jest jeszcze opozycja w naszym kraju. Skoro sondaże wskazują 100% poparcie dla rządzących, warto pomyśleć nad wprowadzeniem dyktatury. Po co pytać społeczeństwo czy potrzebne są szczepionki, czy żyje się dobrze. Premierze, proszę tylko o jedno – niech pański rząd trochę zwolni z budowaniem mieszkań, dróg, autostrad. Proszę zwolnić tempo bo staniemy się za chwilę mocarstwem. Kpina !

Licencja: Creative Commons
0 Ocena