Profil Użytkownika

Kilka słów o mnie

Urodziłem się ćwierć wieku temu w kraju, w którym rynek polityczny wyglądał nieco inaczej niż dziś. Wolny wybór, jaki dały mi przemiany ostatnich kilkunastu lat, wykorzystałem robiąc to, w czym czułem się najlepiej: pracowałem w działach reklamy i marketingu kilku poznańskich firm. Ukończyłem też studia na tutejszym Uniwersytecie w zakresie marketingu politycznego i administracji europejskiej. Obecnie rozwijam moje naukowe zainteresowania i spełniam się dydaktycznie na studiach doktoranckich w Pracowni Marketingu Politycznego Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM. Polityka – przez wielu moich znajomych uważana za przestrzeń nieciekawą – inspirowała mnie zawsze. Interesuję się wykorzystaniem nowych mediów w kampaniach wyborczych oraz komunikowaniem wizualnym. Tych, którzy podzielają te zainteresowania lub aktywnie działają w obszarze polityki – zapraszam do kontaktu i współpracy.

Pokaż więcej
Estetyka na sprzedaż

Estetyka na sprzedaż

Ostatnio byłem świadkiem klasycznej kłótni między przedstawicielem świata liberalnej opcji platformerskiej i radiomaryjnego punktu widzenia świata. Oczywiście między kanionem wzajemnych nieporozumień nie sposób było przerzucić żadnego mostu porozumienia.

Profil

Kuba Jakubowski

Autor
Napisz wiadomość

Urodziłem się ćwierć wieku temu w kraju, w którym rynek polityczny wyglądał nieco inaczej niż dziś. Wolny wybór, jaki dały mi przemiany ostatnich kilkunastu lat, wykorzystałem robiąc to, w czym czułem się najlepiej: pracowałem w działach reklamy i marketingu kilku poznańskich firm. Ukończyłem też st ...

Artykułów:
3
Kod partnerski:
/p:20300

Data urodzenia:
1997-04-27
Dołączył:
2011-04-27 22:06:39
Miasto:
Poznań
Województwo:
inny_kraj

Ostatnie logowanie:
26-06-2011