Czy wyobrażasz sobie siebie kładącego się spać i wstającego z głębokim spokojem i pozytywnym nastawieniem? Czy marzysz o tym czasem? Ja tak i to często.

Data dodania: 2009-12-04

Wyświetleń: 4065

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 3

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

3 Ocena

Licencja: Creative Commons

Masz często pragnienia by być niezależnym finansowo, szczęśliwszym, zdrowszym, zadowolonym z siebie i swojego życia? Ja mam. Bardzo często.

Tęsknisz za chwilami psychicznej wolności, różowymi okularami, pełnym kontem w banku, czasem wolnym nie tylko od nielubianej pracy, ale też od natrętnych myśli i niepewnej przyszłości? Nawet nie wiem, jak to wszystko jest mi bliskie.

Pytasz, co trzeba zrobić, by to wszystko stało się rzeczywistością zwykłego człowieka, z wykorzystanym debetem w banku, zastawionym mieszkaniem, wrednym szefem i całą masą codziennych problemów? Jeśli ktoś pyta, ma dużo większe szanse od tego, kto bez słowa na to wszystko się zgadza.

Są ludzie, którzy uważają, że wszystko dzieje się bez naszego udziału i kontroli i nie mamy fizycznej możliwości kontrolowania czegokolwiek. To, co się dzieje, jest dziełem przypadku. Kobiety i mężczyźni planują i ponoszą porażki, mówią "to nie ma sensu, nie można kontrolować swojego przeznaczenia". Konsekwencją takich czynów jest negatywna postawa, frustracja, sceptycyzm. To wszyscy ci, którzy wierzą, że los i szczęście są głównymi czynnikami osiągania sukcesu, istnieją zbiegi okoliczności i ludzie urodzeni pod dobrą gwiazdą.
Nie wierz w to.

"Sukces jest dziełem przypadku. Zapytaj o to każdego nieudacznika."
Earl Wilson

Nie ma lepszych i gorszych ludzi!
Bez względu na Twoje doświadczenie nie przepraszaj za to, kim jesteś.
Czy jesteś wykształcony, czy nie, bogaty czy biedny, żonaty czy kawaler, młody czy stary, jesteś tym, kim jesteś i wart jesteś powietrza, którym oddychasz.
Bóg za Ciebie nie przeprasza, więc i Ty nie powinieneś. Bądź z siebie dumy, z tego, dokąd zmierzasz.

Nie bądź pesymistą, który skarży się na wiatr!
Jeśli masz w sobie choć trochę z optymisty, to na pewno poczekasz, aż się zmieni. A jeśli jest w Tobie iskra przywódcy, będziesz wiedział jak dostosować się do nowych warunków.
Ludzie sukcesu wyrabiają w sobie pozytywne oczekiwania, że stanie się coś pozytywnego. Gdy wyrobisz w sobie nawyk pozytywnego oczekiwania, zdobędziesz klucz do szczęśliwego życia już dzisiaj.

Gdy dodasz do tego wszystkiego znajomość alchemii osiągnięć z ośmioma prawami, wtedy to, o czym napisałem na początku może stać się Twoją rzeczywistością.

Jak bardzo chcesz? Ile jesteś gotów zrobić dla swojego życia dziś? Jak bardzo zależy Ci, by poczuć prawdziwy smak życia? To pytania, które nie mogą zostać bez odpowiedzi.

Nawet jeśli tkwisz po szyję w ogromnym dole problemów, brak Ci motywacji do jakiegokolwiek działania i jedyne czego pragniesz, to święty spokój choć przez chwilę, możesz jeszcze się odrodzić.
Jak Feniks z popiołów!
Wielu przed Tobą się to udało. Czy to coś zmienia? Tak, może zmienić bardzo dużo w Twoim życiu, jeśli skorzystasz z mądrości tego, któremu to się udało. Nikodem Marszałek nie trzyma tej wiedzy dla siebie. Wie, że tylko w ten sposób może się przyczynić do polepszenia życia tych, których spotyka każdego dnia gdziekolwiek jest. Nigdy nie wiemy, kogo spotkamy. Ważne by samemu być tym, którego warto znać, a nie przed kim skręca się boczną uliczkę, by zostać niezauważonym.

Słowa zawarte "Odrodzeniu Feniksa" bardzo wiele zmieniły w moim myśleniu, patrzeniu na świat, ludzi i swoje życie. Nic za darmo. I tym razem nikt nie obiecuje, że bez naszego wkładu stanie się cud.

"Krytykować, potępiać i narzekać potrafi każdy głupiec i większość głupców to robi."

Czas zmienić swoje życie, by każdego dnia budzić się ze spokojem i chęcią przeżycia go w jak najwspanialszy sposób.

W każdej chwili wskazówki dotyczące tego jak to zrobić bez zbędnego błądzenia, szukania po omacku i tracenia cennego czasu, są na wyciągnięcie ręki. Jeśli się zdecydujesz, część możesz otrzymać dziś, w tym miejscu resztę już następnego dnia.

Licencja: Creative Commons
3 Ocena