"Daj mi pięć minut, a powiem ci, jaką będziesz miał finansową przyszłość!" - Jak to możliwe? Wystarczy, że rozpoznam twój indywidualny schemat pieniędzy i sukcesu." Takie słowa mógłbyś usłyszeć, gdybyś miał możliwość. Kto byłby ich autorem?

Data dodania: 2009-12-02

Wyświetleń: 3277

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 3

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

3 Ocena

Licencja: Creative Commons

 T. Harv Eker. Mawia też, że nie wystarczy być we właściwym miejscu i we właściwym czasie. Według niego trzeb być jeszcze właściwą osobą we właściwym miejscu i właściwym czasie. Każdy działa inaczej. Inne są nasze myśli, schematy, widzenie tej samej rzeczywistości. Każdy jest inny. Bliźniacy, których trudno rozróżnić są inni. Każdy ma też inny schemat pieniędzy.

W tej samej sytuacji życiowej jedni dochodzą do milionów, gdy inni tymczasem żyją wciąż za średnią krajową. Poprawiając fryzurę, robiąc paznokcie, czy zakładając garnitur, nie stajemy się ludźmi bogatymi. Jeśli nasz schemat pieniędzy nastawiony na określony minimalny pułap, nawet jeśli wygrasz nagle mnóstwo pieniędzy, są małe szanse, że mimo wygranej, będziesz człowiekiem bogatym. Historia pokazuje, że wielu loteryjnym zwycięzcom się się to udało.

Bogactwo rodzi się w umyśle człowieka, a nawet jeszcze głębiej. W ludzkiej podświadomości. Zakodowany schemat panujący w rodzinnym domu, dość mocno zakorzenił się w naszym myśleniu i nie tak łatwo go zmienić. Jest to jednak możliwe.

Jak? W prosty, choć nie do końca darmowy sposób. Wymaga od każdego, kto zdecyduje się go zastosować, podjęcia wyzwania, złożenia wielu deklaracji wobec siebie, codziennego skupienia na celu, który chcemy osiągnąć i... to i tak sporo. A co z pieniędzmi? Ile ich trzeba mieć, by zacząć być bogatym? Niewiele. O wiele bardziej cenna jest w tym momencie wiedza, jak stać się człowiekiem bogatym, nie wygrywając w lotto, nie dając się naciągnąć na obietnicy zarobienia kilkuset euro w jeden dzień i to bez zbytniego wysiłku z naszej strony.

Jeśli jeszcze nie wiesz, czy jesteś człowiekiem bogatym, czy biednym pod względem sposobu swojego działania i życia, T. Harv Eker może pomóc w znalezieniu odpowiedzi na to pytanie. Proponuje siedemnaście zestawów myśli, które mówią, w jaki sposób działają ludzie bogaci a jak biedni. Nie kończy na tym, bo każdy zestaw zawiera praktyczne działania, które powinien podjąć każdy, kto chciałby zwiększyć swoje dochody, bez robienia rewolucji w jeden dzień.

Jeśli nie zmienisz swojego schematu pieniędzy, może to zostać ze sobą do końca życia i jedyną osobą na którą będziesz wtedy mógł narzekać, będziesz Ty sam.

Zasada jest prosta: Jeśli będziesz myślał i działał tak jak ludzie bogaci, jest duża szansa, że staniesz się jednym z nich. Nie wszyscy przecież "dobrze urodzeni" są w swoim życiu bogaci, bo tracą szybko odziedziczoną fortunę. Z kolei młodzi ludzie z rodzin biednych albo średnio zamożnych napełniają swoje życie dostatkiem i sukcesami. Gdzie tkwi sekret? W Twoim schemacie pieniędzy. Jeśli go jeszcze nie znasz, Harv pomoże Ci go poznać. A potem? Potem, tak jak ja, dzień po dniu będziesz z radością obserwował swoje życie i patrzył jak zmienia się Twoje myślenie, Twoja praca staje się jednym z Twoją pasją, a życie zaczyna przynosić niespodziewane zdarzenia i spotkania.

Bogaty albo biedny po prostu różni mentalnie! - to sekret, którym ktoś chce się z Tobą teraz podzielić. Ja wciąż do niego wracam, codziennie napełniam się słowami, które z każdym dniem coraz bardziej są moje, coraz więcej dobra wprowadzają w moje życie. Ty też możesz. Wejdź, pooglądaj, zobacz tego człowieka, pochodź z tym dzień lub dwa i podejmij decyzję. Cokolwiek zrobisz, będzie to coś, co zrobisz, albo czego nie zrobisz dla swojego życia.

Gdzie najszybciej? Możesz tu, ale możesz też wielu innych miejscach spotkać T. Harcva Ekera i jego sekret.

Licencja: Creative Commons
3 Ocena