Profil Użytkownika

O sobie

Jestem osobą bardzo dobrze zorganizowaną, dzięki czemu potrafię pogodzić życie rodzinne z interesującą pracą, pasajmi oraz rozwojem osobistym. Moje motto życiowe to: „Robić z zaangażowaniem to, co do nas należy. I robić to dobrze”. Jestem bardzo dobrym słuchaczem i hołduję zasadzie, że po to mamy jedne usta i dwoje uszu, aby słuchać dwa razy więcej niż mówić. Dlatego słucham ludzi podczas rozmów, poprzez ich książki, nagrania i zawsze wyciągam naukę dla siebie, aby każdego dnia położyć się spać mądrzejsza niż wstałam rano i aby móc w przyszłości całą tę mądrość przekazać córce.

Praca

Lubię pracować mądrze zamiast dużo. Lubię pracować z pasją. Lubię mieć satysfakcję ze swojej pracy.

Zainteresowania

Od kilku lat inwestuję swój czas w rozwój osobisty. Dzięki temu poznałam wielu ciekawych ludzi, którzy pokazalimi, jak wielki wpływ na jakość życia ma zmiana sposobu myślenia. Wolne chwile spędzam na nauce języków obcych, czytaniu wartościowych książek oraz jeździe konnej. Moją pasją jest muzyka i śpiew.

Czego oczekuję/spodziewam się od Artelis.pl

Po Artelis.pl spodziewam się jeszcze szybszego rozwoju dzięki bezcennej wiedzy tu zawartej. Chcę również dzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

W ludziach cenię

otwartość, szczerość, duże poczucie humoru i dystans do siebie. Lubię ludzi mądrych, którzy porażki zamieniają w sukcesy i wyznają zasadę WIN-WIN.

Pokaż więcej

Profil

Małgorzata Filipczuk

Autor
Napisz wiadomość
Lubię pracować mądrze zamiast dużo. Lubię pracować z pasją. Lubię mieć satysfakcję ze swojej pracy.
Artykułów:
10
Kod partnerski:
/p:20062

Data urodzenia:
1978-10-21
Dołączył:
2011-04-14 09:12:18
Miasto:
Nowa Sól
Województwo:
Lubuskie

Ostatnie logowanie:
29-06-2011