Profil Użytkownika

O sobie

Jestem osobą bardzo dobrze zorganizowaną, dzięki czemu potrafię pogodzić życie rodzinne z interesującą pracą, pasajmi oraz rozwojem osobistym. Moje motto życiowe to: „Robić z zaangażowaniem to, co do nas należy. I robić to dobrze”. Jestem bardzo dobrym słuchaczem i hołduję zasadzie, że po to mamy jedne usta i dwoje uszu, aby słuchać dwa razy więcej niż mówić. Dlatego słucham ludzi podczas rozmów, poprzez ich książki, nagrania i zawsze wyciągam naukę dla siebie, aby każdego dnia położyć się spać mądrzejsza niż wstałam rano i aby móc w przyszłości całą tę mądrość przekazać córce.

Praca

Lubię pracować mądrze zamiast dużo. Lubię pracować z pasją. Lubię mieć satysfakcję ze swojej pracy.

Zainteresowania

Od kilku lat inwestuję swój czas w rozwój osobisty. Dzięki temu poznałam wielu ciekawych ludzi, którzy pokazalimi, jak wielki wpływ na jakość życia ma zmiana sposobu myślenia. Wolne chwile spędzam na nauce języków obcych, czytaniu wartościowych książek oraz jeździe konnej. Moją pasją jest muzyka i śpiew.

Czego oczekuję/spodziewam się od Artelis.pl

Po Artelis.pl spodziewam się jeszcze szybszego rozwoju dzięki bezcennej wiedzy tu zawartej. Chcę również dzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

W ludziach cenię

otwartość, szczerość, duże poczucie humoru i dystans do siebie. Lubię ludzi mądrych, którzy porażki zamieniają w sukcesy i wyznają zasadę WIN-WIN.

Pokaż więcej

Kto pyta - wygrywa

Rodzaj: Artykuł

Umiejętność zadawania właściwych pytań to jeden z kluczy do sukcesu. Aby zadawać mądre pytania, trzeba najpierw nauczyć się pytać, odrzucić strach przed wyśmianiem, przed negatywną opinią innych ludzi. Jak mówi znane powiedzienie: nie ma głupich pytań, głupie mogą być tylko odpowiedzi.

Audit wewnętrzny

Rodzaj: Artykuł

Jednym z głównych narzędzi w doskonaleniu funkcjonowania organizacji, która wdrożyła system zarządzania jakością zgodny z Normą ISO 9001:2008, jest AUDIT WEWNĘTRZNY, zwany również auditem strony pierwszej.

Praktyka 5S

Rodzaj: Artykuł

5S to pięć japońskich słów. Praktyka 5 S jest podstawą dobrej organizacji pracy. Stosowanie jej pozwala na uzyskanie wysokiej jakości produktów czy świadczonych usług.

Cenne 4 minuty

Rodzaj: Artykuł

Czy świadomie kształtujesz swój wizerunek?Wizerunek osobisty, czyli Twój obraz w oczach otoczenia, często może odbiegać od Twojej opinii na swój własny temat. „Nie jesteśmy przecież tacy, jacy w lustrze się widzimy” jak śpiewał Michał Bajor.

Słuchanie aktywne

Rodzaj: Artykuł

Czy jesteś w stanie nie KOMUNIKOWAĆ się? Nie. Każde Twoje zachowanie niesie ze sobą komunikat. Nie musisz mówić, aby się komunikować z otoczeniem. Twoja postawa, mimika, gesty są często dużo bogatszym źródłem wiedzy o Tobie niż wypowiadane zdania.

Profil

Małgorzata Filipczuk

Autor
Napisz wiadomość
Lubię pracować mądrze zamiast dużo. Lubię pracować z pasją. Lubię mieć satysfakcję ze swojej pracy.
Artykułów:
10
Kod partnerski:
/p:20062

Data urodzenia:
1978-10-21
Dołączył:
2011-04-14 09:12:18
Miasto:
Nowa Sól
Województwo:
Lubuskie

Ostatnie logowanie:
29-06-2011