Amerykański piosenkarz r'n'b Trey Songz znany ze swojego hitu "I Need A Girl" wypowiedział się o planach wydania wspólnego albumu z obecnie jedną z najgorętszych gwiazd hip-hopu - Drake'iem. Songz mówił również o długoletniej znajomości łączącej obu artystów.

Data dodania: 2009-10-17

Wyświetleń: 2170

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Trey, który przyjaźnił się z Drake'iem jeszcze przed jego sukcesem mówi o nim w samych superlatywach w wywiadze przeprowadzonym przez Rap-Up.

"Lubimy tworzyć wspólnie nowe piosenki, siedzimy w studiu i śmiejemy się z wielu rzeczy. Spodziewajcie się dużo nowego materiału od nas. Myślę, że będziemy tworzyć wspólnie muzykę aż do 'emerytury'. Nasze płyty będą pełne brzmień eklektycznych, łączących klasyczny soul, miejskie rnb i prawdziwy, uliczny hiphop "-powiedział Songz.

Tremaine, który niedawno wydał swój trzeci solowy album "Ready" powiedział, że razem z Drake'iem myślą nad wspólnym projektem. "To jest szalone. Za każdym razem, gdy się spotykamy rozmawiamy o tym."-mówi Songz. Wydanie wspólnego LP jeszcze nie jest potwierdzone oficjalnie, ale możemy być pewni, że kolobrację Trey Songz/Drake usłyszymy na albumie Drake'a "Thank Me Later", który ma być wydany w 2010 roku.

"Zrobiliśmy już trochę materiał na jego album, ale tworzymy nowe piosenki cały czas. Nie jestem pewien czy akurat te kawałki trafią na jego LP, ale na pewno jeszcze przed jego wyjściem spotkamy się, żeby nagrać trochę dobrego materiału."

Obu wykonawców razem mogliśmy usłyszeć już na drugim singlu promującym płytę Trey'a, czyli w kawałku "Succesfull", które także pojawiło się na EP Drake'a "So Far Gone". Mini album kanadyjskiego rapera/wokalisty zbiera bardzo dobre recenzje. Płyta dostała oceną 8/10 między innymi w magazynie XXL. Została doceniona również w Polsce, mimo, że nieobecna w oficjalnym obiegu, wylądowała na szczycie najpopularniejszych albumów na wiodącym polskim forum hip-hop.

Na dodatek "I Invented Sex", w którym gościnnie występuje Drake najprawdopodobniej będzie trzecim singlem z albumu Songza.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena