Tekst na temat poszukiwania "przyjaznego" MLM. Sam też poszukuję takiego MLM. Wszystkie, – z którymi miałem sposobność zetknąć się – odstraszały mnie. 

Data dodania: 2007-06-24

Wyświetleń: 6495

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

W tekstach do przedruku znajduje się tekst: http://artelis.pl/art-1170,6,10,Biznes_i_Gospodarka,Stworzmy_DOBRY_MLM.html

Znając autora tego tekstu – solidaryzuję się z nim - ale nie ze względów znajomości. Ze względów racjonalności Jego argumentów. Programy mające takie cechy „pobiłyby” swoim rozsądkiem wszystkie inne MLM udające, że są takimi programami.

Sam też poszukuję takiego MLM. Wszystkie, – z którymi miałem sposobność zetknąć się – odstraszały mnie. Odstraszyły tym, co nazywam w swoim słownictwie „pazernością”. Pod tym pojęciem rozumiem konieczność – prawie absolutną – kupowanie towaru czy usługi stanowiącego własność prowadzącego MLM. To tak, jak u Ślimaka z literatury: ”nie sprzedam, – bo to jest moje”. To zdanie nie jest logiczne tak samo jak brakuje często głębokiej logiki w MLM-ach.

Cecha ta poniekąd jest zrozumiała i wytłumaczalna, bo przecież celem każdej sprzedaży jest maksymalizacja zysku, którą osiąga się przez masową sprzedaż, a członkowie każdego systemu MLM to jak „roboty”, które mają być zaprogramowane na ‘produkcję” zysku.

Gwoli sprawiedliwości trzeba przyznać, że program partnerski Złotych Myśli, który częściowo można zakwalifikować do systemów MLM – nie ma tych cech pazerności. W tym systemie wskazane jest kupowanie ebooków, ale to nie jest wymóg absolutny.

Szkoda, że tak nie jest w innych systemach MLM.

Zainteresowany jestem pisaniem ebooków „natura nam pomaga” i zbierając materiały do serii, którą chcę wydawać we własnym wydawnictwie http://polvitis.bazarek.pl - od czasu do czasu – zapoznaję się z różnymi programami na ten temat.

W trakcie poszukiwania materiałów - w WIKIPEDII - znalazłem ciekawą stronę „ na czasie” http://pl.wikipedia.org/wiki/Noni
i prawie zaraz, w chwilę później http://www.fenomennoni.pl/ z bardzo rozsądną wstawką reklamową „NIEDOBÓR ENERGII”.

Autor strony doznając określonego dyskomfortu dotyczącego codziennego ludzkiego życia – bez względu na wiek biologiczny – też poszukiwał sposobu zaradczego...-...Jego zdaniem,co wynika z treści strony – znalazł.. To jest MLM, który poprawia komfort życia biologicznego każdego człowieka. Nie ważny jest wiek biologiczny i jak mówi autor strony, na bazie wyników badań naukowych, można mieć i 8 i 80 lat. Sok z NONI działa na każdego i nie przynosi żadnych efektów ujemnych.

Hasło słownikowe z Wikipedii NONI i z omawianej strony internetowej może być wykorzystane jeszcze do innego celu: zarobkowego. Cel zarobkowy będzie omówiony w drugiej części tego tekstu, ale warto powiedzieć, że wdrażanie tego MLM łączy się z możliwością zapoznania się z bardzo ciekawą prezentacją - omawiającą cel i sens - tego nowoczesnego biznesu w 80% realizowanego w zaciszu naszego mieszkania. Warto wspomnieć, że ten nowoczesny i niesłychanie dynamicznie rozwijający się biznes może być bardzo pomocny w realizacji naszego, innego, bardzo ważnego celu – budowy własnego domu.
Czytelnicy tego tekstu, ”niecierpliwi”, chcący odwrotnie zapoznać się z prezentacją strony biznesowej tego MLM, mogą zwrócić się do autora tego tekstu podając swoje dane kontaktowe. W odpowiedzi otrzymają adres i dane do logowania do omawianej prezentacji zgodnie z uwagą:

„..., dane do logowania udostępniamy generalnie w zamian za dane kontaktowe, e-mail lub nr telefonu. Tak zostało to przekazane mi przez moich sponsorów, którzy ta prezentację stworzyli.(...)...”.

Zapoznanie się z bardzo pouczającą prezentacją strony biznesowej tego MLM jest bezpłatne a słuchającym i oglądającym daje ogrom wiedzy i możliwości do przełamania bariery braku środków do budowy swoich „wymarzonych domów”. Prezentowany link to też duża pomoc budowlana.

Czy ten MLM spełnia warunki tekstu prezentowanego na wstępie – pozostawiam do oceny czytających ten tekst.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena