To niesamowite ale warunki kredytu możesz licytować na aukcji. Z tego artykułu dowiesz się krok po kroku jak wystawić kredyt na aukcji. Dzięki serwisowiAukcjeKredytowe nie musisz już szukać najlepszej oferty kredytowej. Znajdzie Cię ona sama.

Data dodania: 2009-10-12

Wyświetleń: 3036

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 4

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

4 Ocena

Licencja: Creative Commons

Załóż bezpłatnie aukcję, a to banki będą walczyć między sobą o to, który zaproponuje Ci najlepsze rozwiązanie.

Jak działa serwis?

1. Zakładasz bezpłatne konto w serwisie AukcjKredytowe. Możesz to zrobić klikając tu. Jako nazwę użytkownika podajesz swój adres email. Wpisujesz swoje dane personalne, adres zamieszkania oraz numer telefonu kontaktowego.

2. Wybierasz interesujący Cię kredyt (hipoteczny, gotówkowy itp.)

3. Otwierasz aukcję podając informacje o oczekiwanej kwocie, liczbie rat i walucie. Informacje o preferowanych warunkach Twojego kredytu przekazywane są do banków oraz firm doradczych w celu przygotowania propozycji ofert kredytowych.

4. Porównujesz oferty i wybierasz propozycję najlepszego banku. Zamykasz aukcję i umawiasz się na spotkanie z doradcą bankowym. UWAGA!! Zakończenie aukcji nie jest dla Ciebie wiążące - nie jesteś zobowiązany do zawarcia żadnej umowy. Bank przed podjęciem ostatecznej decyzji musi zweryfikować Twoją zdolność kredytową.

Dzięki AukcjomKredytowym oszczędzasz nie tylko czas i nerwy ale przede wszystkim pieniądze, bo od tego jaki kredyt wybierzesz niejednokrotnie zależy jakim zobowiązaniem obciążysz się, często nawet na kolejne 30 lat. Warto więc zadbać by zobowiązanie to było najmniejsze z możliwych.

Justyna

Nie wyrażam zgody na podmianę lub usunięcie linków

Licencja: Creative Commons
4 Ocena