Jakiś czas temu odkryliśmy całkiem swieżutki program partnerski międzynarodowej maszyny handlowej Plus500. Oprogramowanie oraz poradnik po samej platformie dostępne są w języku polskim w kilku miejscach w sieci.

Data dodania: 2009-10-10

Wyświetleń: 7719

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 4

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

4 Ocena

Licencja: Creative Commons

Niestety w chwili publikacji tego tekstu nie istnieje polska wersja panelu partnera. A szkoda, bo program partnerski Plus500 jest bardzo profesjonalny, ciągle jeszcze mało popularny w naszym kraju i daje niesamowite możliwości wygenerowania bardzo wysokich zarobków nawet na najbliższe lata.

Czy warto polecać platformę? TAK!! Przez pierwsze 3 dni naszych testów zarobiliśmy na Plus500 100$ praktycznie bez promocji. Jak to możliwe? Głównie ze względu na małą konkurencję na polskim rynku.UWAGA! Program jest w pełni wypłacalny. My już  otrzymaliśmy na nasze konto w MoneyBookers pierwsze prowizje z PP Plus500.

Aby zachęcić użytkowników zarabiam.com.pl do aktywności w programie Plus500 postanowiliśmy opublikować polski przewodnik po tym PP. Oto on.

1. Rejestracja w programie partnerskim

programie partnerskim Plus500 może się zarejestrowac każdy, kto skończył 18 lat. Przystąpienie do programu jest bezpłatne. Nie ma wymogu posiadania własnej strony internetowej ponieważ organizator programu dostarcza materiały promocyjne także w postaci linków partnerskich, które mogą być zamieszczane w stopkach, na forach oraz w mailingu.

Aby dołączyć do partnerów Plus500 należy zarejestrować się na stronie:

http://www.plus-500.eu/affiliateprogram.php

W tym celu klikasz link powyżej i wybierasz duży pomarańczowy przycisk u dołu strony "JOIN NOW".

Podajesz swoje imię, nazwisko, kraj zamieszkania, opcjonalnie numer telefonu, adres email, opcjonalnie adres swojej strony internetowej. Wybierasz odpowiadajacy Ci plan płatności. Do wyboru masz 3 opcje:


CPA - otrzymujesz jednorazowo minimum 100$ (stawka aktualna w chwili publikacji artykułu dla pierwszych dziesięciu poleconych QualifiedRealTraderów, za kolejnych pięciu w danym miesiącu otrzymasz aż 150$ a powyżej 25 QualifiedRealTraderów miesięcznie każdy kolejny to aż 200$ prowizji dla Ciebie) prowizji za każdego poleconego przez ciebie Q Real Tradera czyli prawdziwego gracza, który osiągnie ustalony przez Plus500 obroty.

Revenue Sharing - otrzymujesz co miesiąc od 15% (stawka aktualna w chwili publikacji artykułu, 11-25 Real Traderów w miesiącu - 20%, powyżej 25 - 25%) prowizji (minus bonus, minus opłaty) poleconego przez Ciebie tradera

Both - wybierając tę opcję możesz pozyskiwać użytkowników wg obu powyższych planów zamiennie.

Teraz wpisz dwukrotnie hasło, którym chcesz posługiwać się przy logowaniu do panelu, zaznacz pole "I have read, understand and accept the User Agreement" (bo przecież czytałe/aś i akceptujesz warunki mowy ;)) i kliknij duży pomarańczowy przycisk "SEND REGISTRATION".

Teraz możesz kliknąć "Click Here - Start Promoting !" aby przejść do strony głównej panelu - tym razem jesteś już zalogowany i możesz pominąć pierwszą część punktu 2.

2. Strona główna (Home)

Aby zalogować się do swojego panelu partnera przejdź na stronę:

http://www.plus-500.eu/affiliateprogram.php

Wpisz swój adres email podany przy rejestracji oraz hasło i kliknij "LOGIN". UWAGA!! Enter nie zawsze działa więc lepiej klikać! Możesz zaznaczyć pole obok "Remember" aby system zapamietał Twoje dane do logowania.

Po zalogowaniu na stronie głównej zobaczysz nagłówek powitalny, swój adres email, od kiedy jesteś partnerem, oraz jaki jest obecnie Twój plan płatności. Poniżej zobaczysz tabelkę przedstawiającą podsumowanie Twojej aktywności w dniu dzisiejszym oraz wczoraj. Znajdziesz tu liczbę nowych rejestracji z Twojego polecenia (New Registrations), liczbę prawdziwych handlowców (Real Traders), liczbę Traderów, którzy przekroczyli minimalny próg obrotu i dzięki temu otrzymasz prowizje za ich pozyskanie (Qualified Real) oraz wysokość Twoich zarobków z obu planów (CPA Earnings i RevShare Earnings).

W tabelce po prawej stronie organizator umieszcza informacje o nowościach w programie i porady.

Tabelka u dołu strony zawiera Twoje indywidualne linki partnerskie. Linki, za pomocą których będziesz kierować swoich poleconych na strony Plus500. I tak:

Link to Plus500 website for CPA plan to link do strony głównej Plus500 dla planu CPA i adekwatnie:

Link to Plus500 website for Revenue Share plan to link do strony głównej dla planu Revenue Share

Możesz także pozyskiwać partnerów do swojej sieci za pomocą linka: Use this link to refer affiliates and get percentages from their commissions

3. Zarządzanie kontem (MANAGE ACCOUNT)

Zakładka podzielona jest na 4 kategorie. W pierwszej Moje konto (My Account) znajdziesz informacje o sobie. Warto tam zajrzeć na samym początku współpracy z Plus500 jako że trzeba tam wpisać dane niezbędne do wysłania Tobie czeku pod koniec każdego miesiąca. Wpisz więc swój adres pocztowy w polach Kraj (Country), województwo (State), miasto (City), ulicę (Address Line 1) oraz kod pocztowy (Zip Code).

Teraz wybierz formę płatności. Masz do dyspozycji tylko dwie opcje. Jeśli posiadasz konto w MoneyBookers wybierz tę opcję, jeśli nie, zaznacz płatność czekiem (BankDraft). UWAGA! PP preferuje płatności MoneyBookers więc warto założyć sobie u nich bezpłatny profil (z internetowego konta MoneyBookers pieniążki wpadają na każde inne konto w ciągu chwili). Nie wiemy jak w praktyce wygląda wypłata czekiem natomiast przelewy na MoneyBookers odbywają się w błyskawicznym tempie.

Poniżej określasz czy chcesz otrzymywać dzienny i tygodniowy raport mailem lub smsem. Zaznacz pole obok "Subscribe to our Email Newsletters" aby zapisać się na Newsletter. Aby zatwierdzić wprowadzone zmiany kliknij "Submit".

Zakładka "Change Password" służy zmianie hasła logowania do panelu partnera. Aby zmienić hasło wpisz w pierwszym polu stare hasło a w dwóch kolejnych nowe i kliknij "Change".

Zakładki "My Sub-Accounts" i "Add Sub-Account" przeznaczone są dla zaawansowanych partnerów i umożliwiają delegowanie działań promocyjnych osobom trzecim umożliwiając im ograniczony dostęp do konta.

4. Materiały marketingowe (MARKETING TOOLS)

W tym miejscu znajdują się różne materiały służące do promowania platformy Plus500 dostępne w kilkunastu językach, w tym polskim.

4.1. Kreator linków (Links Creator)

Tu możesz wygenerować spersonalizowane linki partnerskie, które umożliwią Twoim użytkownikom trafienie na odpowiednią stronę Plus500 a Tobie ułatwią śledzenie ich skuteczności.

Aby wygenerować linka wybierasz język (Language), domenę na którą ma link prowadzić (Domain) - www.plus500.pl jeśli ma prowadzić na stronę w języku polskim, wpisujesz tag charakterystyczny dla tej kampanii (np. mailing, mojastrona, lub zostaw puste jeśli zamieścisz linki tylko w jednym miejscu). Po wpisaniu słowa kliknij "Insert" a następnie "Update". W zależności od planu jaki wybrałeś przy rejestracji wygenerują się 2 lub 4 linki partnerskie. I znów linki Home kierują na stronę główną plus500 a linki Direct Download na stronę downloadu. Uwaga w Tagach nie używamy polskich liter.

4.2. Banners Farm to zbiór wszystkich dostępnych grafik, które możesz zamieścić na swojej stronie. Generujesz je w identyczny sposób jak linki wybierając język, domenę, ewentualnie Tagi. Dodatkowo wybierasz format banerka (gif lub flash) oraz jego rozmiar. Aby uzyskać kod kliknij "Get HTML" znajdujący się nad wybranym banerkiem. Z okna poniżej skopiuj kod i wklej go na swoją stronę.

4.3. Reklamy tekstowe (Text Ads) przydają się w kampaniach Google i innych. Wybierz język tekstu i skopiuj na stronę lub w kampanię (np. Adwords)

4.4. Artykuły reklamowe (Ads Articles) są na razie w przygotowaniu

4.5. Pozyskiwanie partnerów (Refer Affiliate)

W tej chwili dostępne są tylko banerki w języku angielskim na wypadek gdybyś chciał promować program partnerski osobom zainteresowanym tematem. Tu możesz też wygenerować spersonalizowane linki do strony z programem partnerskim również tylko w języku angielskim.

5. Raporty (REPORTS) pomogą Ci śledzić skuteczność Twoich działań. W zakładceTracking Report możesz wygenerować spersonalizowany raport pokazujący statystyki dla otagowanych linków. Aby wyświetlić statystyki dla wszystkich tagów pozostaw pole Tagspuste, ustaw zakres czasowy i kliknij "Submit". Earnings report pokaże Ci listę Twoich zarobków, Sub Accounts Report - aktywność osób z ograniczonym dostępem do konta,Reffered Affiliates - aktywność Twoich partnerów i Payment Report - historię Twoich płatności.

Pieniążki przychodzą na koniec każdego miesiąca w formie czeku na adres domowy.

Na koniec dodam, że nie kierujemy naszych kampanii na rynek USA, jako że organizator nie akceptuje użytkowników ze Stanów Zjednoczonych. Zaleca się więc uderzać w rynki: Europa, Canada, Australia, Nowa Zelandia.

O tym jak zarabiać w PP Plus500 dowiesz się z kursu: www.plus-500.eu/pp

Pozdrawiam i życzę wysokich zarobków

Justyna Puchalak

Nie wyrażam zgody na podmianę linków

Licencja: Creative Commons
4 Ocena