Czym powinien charakteryzować się dobry program partnerski? Przejrzysty system naliczania prowizji - oczywiście, wypłaty na czas - zdecydowanie, solidne wsparcie marketingowe - bezapelacyjnie. Jednak najważniejszym czynnikiem decydującym o naszych prowizjach będzie zawsze jakość sprzedawanego produktu.

Data dodania: 2009-10-11

Wyświetleń: 4434

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 9

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

9 Ocena

Licencja: Creative Commons

Dlatego zanim wybierzesz program partnerski gwarantujący nawet bardzo wysokie prowizje, zwróć uwagę na produkty, które będziesz polecał swoim użytkownikom w jego ramach. 

Być może masz już swoją bazę klientów, skrupulatnie kolekcjonowaną przez lata. To zapewne ludzie darzący Cię zaufaniem, szanujący Cię. Wybór nieodpowiedniego programu partnerskiego mógłby przyczynić się do utraty dobrych relacji z klientami lub "ich wędrówki" do konkurencji.

Podczas mojej przygody z programami partnerskimi, spośród setek dostępnych w polskim Internecie PP, trafiłam na zaledwie kilka spełniających powyższe warunki i promujących naprawdę bardzo dobre produkty. Znajdziesz je na stronie głównej zarabiam.com.pl

Jeden z nich zasługuje tu na szczególne wyróżnienie. To wg mnie i wielu innych partnerów najlepszy na polskim rynku program partnerski. Program, dzięki któremu nie tylko zarobisz bardzo przyzwoite pieniądze ale podarujesz użytkownikom swojej witryny doskonałe narzędzia, świetne publikacje w postaci ebooków, audiobooków i klasycznych książek.

Czy i ile można zarobić w programie?

Tabelka poniżej przedstawia wysokość prowizji najlepszych partnerów za ostatnie 30 dni (w wakacje - okresie spowolnienia).

Uważam, że Złoty Program Partnerski Złotych Myśli jest też idealnym programem na start. Przejrzyste statystyki, system generujacy materiały marketingowe do każdego produktu, wysokie prowizje - do 40%wieczne cookies oraz produkty, za które nie będziesz musiał się wstydzić a wręcz przeciwnie - klienci będą się o nie sami upominać, plasują ten program na samym szczycie PP.

Ponadto strategia postępowania z partnerami w ZPP sprawia, że z dnia na dzień uczysz się coraz więcej na temat zarabiania pieniędzy, sprzedaży, marketingu itd. Oprócz, typowych dla tej formy współpracy narzędzi, otrzymujesz w ZPP dostęp do Forum partnerów pełnego porad uczestników pp oraz organizatorów. Aby pomóc Tobie w sprzedaży twórcy programu organizują systematycznie czaty tematyczne, gdzie możesz porozmawiać ze specjalistami różnych dziedzin. Wszystko po to aby Cię wesprzeć.

To nie wszystko. Złoty Program Partnerski to sposób na generowanie przychodu pasywnego. Wystarczy, że polecony przez Ciebie klient skorzysta z jednej z wielu promocji w sklepie a od tej pory ZM zajmą się już systematyczną wysyłką mailingu do tego klienta. Maile będą oczywiście zawierały Twoje linki partnerskie więc zupełnie bez Twojej wiedzy i udziału, Złote Myśli przeprowadzą dla Ciebie kampanię reklamową. Jedyne co Ty będziesz musiał robić to ... odbierać prowizje!!!


Na koniec dodam, że w dniu 20 stycznia 2009 roku prowizje z działalności partnerskiej w Złotym Programie Partnerskim przekroczyły 1 MILION złotych! Jest w tym też mój kawałek miliona.

Justyna Puchalak

Nie wyrażam zgody na podmianę linków

Licencja: Creative Commons
9 Ocena