Genialne narzędzie, dzięki któremu w prosty sposób zbudujemy ministrony, na których będziemy mogli zarobić. Oprócz tego zbudujemy również zaplecze pozycjonerskie.

Data dodania: 2011-01-19

Wyświetleń: 2158

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Z pojęciem ministrony na pewno spotkał się każdy, kto próbował swoich sił w programach partnerskich takich jak np. ZłoteMyśli. Najprościej mówiąc ministrona, to narzędzie, które pozwala promować jakiś produkt (lub kilka) z oferty pp. Do tego prosta domena, zadbanie o wypozycjonowanie ministrony i otrzymujemy narzędzie, które pozwoli nam osiągnąć pasywny dochód z programów partnerskich. Celem ministrony jest zainteresowanie klienta produktem i przekierowanie go za pomocą linka partnerskiego do serwisu, na którym będzie mógł dany produkt zakupić - tak więc ministrony zajmują się przedsprzedażą produktu.

Dobrze wykonana, a co najważniejsze skuteczna, ministrona powinna posiadać kilka ważnych elementów:

1. Chwytliwy nagłówek, który przyciągnie klienta i zachęci go do przeczytania dalszej części naszej ministrony.
2. Pierwszy akapit, który podtrzyma ciekawość klienta i wzbudzi w nim chęć dalszego czytania.
3. Dalsza część opisu, która koniecznie musi być unikatowa - nie kopiujemy opisu ze strony partnera!

To 3 najważniejsze elementy, które decydują o skuteczności naszej ministrony. Przydatnym narzędziem do tworzenia takich stron jest z pewnością generator ministron, który pomoże nam nie tylko w sprzedaży produktów z oferty programu partnerskiego, z którym współpracujemy, ale też pozwoli nam zbudować własne zaplecze tematyczne. Dzięki takiemu zapleczu będziemy w stanie wypozycjonować swoje kolejne ministrony (odpowiednio do nich linkując), a w przyszłości czerpać również korzyści z pozycjonowania stron naszych klientów. Nasze ministrony automatycznie będą wypełniane artykułami pobieranymi z serwisu Artelis, dzięki czemu nasze ministrony będą posiadały unikalne treści, które wpłyną na pozycję w wyszukiwarkach.

Zachęcam wszystkim do tworzenia ministron oraz promowania w nich produktów z programów partnerskich. Takie rozwiązanie może nas przybliżyć do osiągnięcia wolności finansowej oraz do dochodu pasywnego.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena