Każdy zainteresowany tematem wie czym jest gra Cashflow 101. Kto nie wie znajdzie na ten temat szereg informacji w sieci. Ja odkąd jestem w posiadaniu Cashflow101, gram w nią przynajmniej kilka razy w miesiącu. 

Data dodania: 2009-10-10

Wyświetleń: 6041

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 4

Głosy ujemne: 2

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Zabawa przypomina mi o czym warto pamiętać podejmując ważne decyzje finansowe w codziennym życiu oraz otwiera oczy na okazje wcześniej niedostrzegane. 

Zanim jednak stałam się posiadaczką Cashflow101 (współwłaścicielką w zasadzie) stanęłam przed dylematem gdzie ową grę zakupić. Problemem nie był brak ofert sprzedaży gry a wręcz przeciwnie - ich nadmiar i tak dalece zróżnicowane ceny. Ponadto ważne dla mnie były opcje i ceny dostawy.

Gra jak na grę jest, nie oszukujmy się, droga dlatego warto przemyśleć różne opcje jej zakupu. Do wyboru jest ich kilka.

1. Niezależne strony internetowe - wszystko ok jeśli odsyłają do sklepów dystrybutora, gorzej gdy ktoś próbuje sprzedawać na własną rękę - wtedy nie mamy pewności czy przesyłka do nas dotrze, a jeśli tak to czy w nienaruszonym stanie. Strony takie są natomiast najlepszym źródłem recenzji i opinii na temat gry, np. www.cashflow101.pl

2. Allegro - śledzimy komentarze sprzedających, sprawdzamy opcje płatności i warunki wysyłki

3. Dystrybutorzy (np. Selkar lub Bogaty Ojciec)

Tabelka poniżej przedstawia porównanie ofert sprzedaży uwzględniając proponowane na dzień 09-10-2009 ceny, opcje wysyłki oraz dodatkowe informacje.

Gdzie kupić Cashflow to nie jedyny dylemat przed którym stajemy. W miarę zagłębiania się w tematykę edukacji finansowej odkrywamy Cashflow202 - dodatek do pierwszej części gry, który możemy zakupić osobno lub w pakiecie razem z Cashflow101. Pakiety dostępne są w bardzo zróżnicowanych cenach, np:

Bogaty Ojciec - 597,01 zł

Allegro - 610 zł

Co dziwne, dodatek można także zakupić osobno w Selkarze za 245 zł co przy zakupie razem z Cashflow 101 okazuje się opcją najtańszą i najpewniejszą na rynku. Za cały pakiet zapłacimy 540 zł łącznie z kosztami przesyłki i najprawdopodobniej po dwóch dniach od złożenia zamówienia będziemy szczęśliwymi posiadaczami całego pakietu Cashflow. Wybór jednak należy do Ciebie.

Justyna Puchalak

UWAGA! Nastąpiła zmiana ceny gry cashflow101 w księgarni Selkar - gra w tej chwili (marzec 2010) kosztuje 385zł a cashflow202 245,50 zł

Nie wyrażam zgody na zmianę linków

Licencja: Creative Commons
2 Ocena