"Za chwilę poznasz Sekrety Biznesu i Marketingu Internetowego, o których większość przedsiębiorców nie ma pojęcia..."
Wielu ludzi osiągnęło ogromną zamożność, budując biznesy oparte na marketingu s...

Data dodania: 2008-05-29

Wyświetleń: 3507

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

"Za chwilę poznasz Sekrety Biznesu i Marketingu Internetowego, o których większość przedsiębiorców nie ma pojęcia..."

Wielu ludzi osiągnęło ogromną zamożność, budując biznesy oparte na marketingu sieciowym.
Obecnie jest to najprostszy sposób na tworzenie swojego biznesu i najmniej kosztowny.

W tym biznesie wszyscy mamy równe szanse. Marketing sieciowy prowadzi politykę otwartych drzwi dla każdego, nie ważne kim jesteś i gdzie mieszkasz. To nie jest tylko kwesta produktów. Jeżeli chcesz pomagać innym to ten rodzaj biznesu jest dla Ciebie. I jeszcze jedno:

"Umiejętności czynią cię bogatym, a nie teorie"


Widzisz ja zbudowałem tą stronę internetową.

Dużo pracy w to zostało włożone. To mój prywatny mały biznes. Gdyby nie wiedza, kursy czy szkolenia to niebyłoby takie proste.

Nauczysz się jak stworzyć e-biznes od zera.

Zanim zaczniesz cokolwiek dalej czytać wysłuchaj to nagranie.

Zrozumiesz dlaczego ebiznes jest najlepszym i najłatwiejszym sposobem. NAGRANIEJak zacząć?

Budowanie strony www.

Większość stron wygląda tak samo, nic ich nie wyróżnia,każda z tych stron to kopia drugiej.<

Spójrzmy na strony najlepiej zarabiające.Co je wyróżnia?
Unikalna Cecha Oferty to skupienie się na niszy, wybranie jednego przewodniego tematu i zbudowanie wokół niego serwisu WWW lub bloga tematycznego..


Jak to wygląda, ja skupiłem się ogólnie na niezależności finansowej. Co oferuję? Można powiedzieć, że na stronie mojej znajdziesz 5 tamatów i o nich będę pisał. Marketing Sieciowy, Ebiznes, GPW, Programy Partnerskie i Nieruchomości

Powiedzmy, że masz już pomysł, temat na stronę. Na której będziesz oferował swoim czytelnikom coś nowatorskiego, musisz być ekspertem w danej dziedzinie, treść Twojego serwisu czy bloga, stanie się rzetelnym źródłem informacji, tematem Twojej strony, bloga, będzie Twoja pasja, coś na czym się znasz, czym się interesujesz. To jest najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Musisz robić to co lubisz, to praca nad serwisem będzie dla Ciebie przyjemnością..:) Zobacz w linku niżej, zrozumiesz o co mi chodziło LINK

Więcej o UCO (Unikalna Cecha Oferty), przeczytasz w ebooku CzasNa-EbiznesPiotra Majewskiego

Może zabrzmi to jak reklama, ale jeżeli myślisz poważnie o zarabianiu w Internecie, to ebook ten to kopalnia wiedzy... Wszystko co potrzeba w jednym miejscu... Polecam także abonament CzasNa-Ebiznes Znajdziesz tu Ponad 600 lekcji nt. e-biznesu i e-marketingu,

Przygotowałem dla Ciebie ebooki:

5 prostych kroków, jak wykreować rentowny biznes
Co jest naprawdę ważne w internetowym marketingu
Paradoks Nieoczekiwanych Zysków

Masz już pomysł? Co dalej? Szablon WWW jeżeli znasz się na htmlu to nie będzie z tym najmniejszego problemu. Studiowałem tworzenie stron www, ale to jest wyższa szkoła jazdy i niestety musiałem zrezygnowć. Na to trzeba sporo wiedzy i czasu, a jak dobrze wiesz czas to pieniądz. Jeżeli myślisz poważnie o zarabianiu to zobacz dlaczego opłaca się kupować profesjonalne szablony stron www?

E-biznes hmm na to składa się wiele pojęć, potrzeba trochę gotówki, ale jak już wspomniałem obecnie to jest najlepszy sposób i najtańszy.


Mamy już: temat, szablon. Co nam będzie jeszcze potrzebne?


wybór nazwy domeny


- hosting

- pozycjonowanie

- teksty reklamowe na witrynie

- lista e-mailingowa - najskuteczniejsze narzędzie w e-biznesie

- kurs emailowyWszystko Po koleji postaram się wyjaśnić i opisać na stronie


Zakładanie DOMENY i HOSTING Nazwa.pl to lider. Tam masz promocję na początek 90gr. Można kupić, a za rok zdecydować czy się opłacało, co do serwera 50zł dla osób prywatnych na rok.NAZWA.PL DOMENA
NAZWA.PL SERWER


Jedziemy dalej.

O liście emailingowiej, o tworzeniu kursu i reklamie dowiesz się z tego ebooka. Najskuteczniejsze narzędzia w e-biznesie!


Jak już wspominałem "czas to pieniądz" i zawsze będę to powtarzał aby Cię jakoś zmotywować, wiadomo że każdy biznes wymaga zainwestowania jakiegoś kapitału na początek i sporo wiedzy. Naprawdę urwierz mi warto się postarać przez te parę miesięcy. Wyobraź sobie i postaw się w takiej sytuacji, że już to osiągnołeś, że Twoja strona www sama zarabia dla Ciebie bez Twojej ingerencji. Masz stały napływ gotówki, pasywny dochód. Każdy może to nie jest takie trudne. Przeczytaj jeszcze raz mój artykuł

Co sprawia, że ludzie stają się bogaci!Aby Twoja strona była widoczna w sieci, znajdowała się na 1 miejscach w wyszukiwarkach niezbędne będzie pozycjonowanie. Wiele firm i osób nie zdaje sobie sprawy, że nie wystarczy posiadać własnej strony, aby zawojować internet. Tak naprawdę liczy się pozycja w wyszukiwarkach na odpowiednie słowa kluczowe. Większe firmy zdają sobie z tego sprawę i dlatego wydają tysiące złotych na skutecznie pozycjonowanie.

Dobrze wiedzą, że ta inwestycja zwróci się z nawiązką.
O Pozycjonowaniu dowiesz się z tego ebookaŻyczę Ci przedewszystkim systematyczności to jest najważniejsze, nie poddawaj się nigdy.


Pozdrawiam i życzę dużych zysków, Piotr Baca

& Blog - jak osiągnąć niezależność finansową
Twoja droga do wolnoiści finansowej- niezależność finansowa

Licencja: Creative Commons
0 Ocena