Profil Użytkownika

Kilka słów o mnie

Z wykształcenia ekonomista. 9 lat doświadczenia zawodowego w największych bankach w Polsce, w tym 8 lat w BRE Banku. Ponad 15 letnie doświadczenie w zarządzaniu wynajmem nieruchomości własnych. 5 letnie doświadczenie w pracy w Wielkiej Brytanii. Zainteresowania: rozwój osobisty, edukacja finansowa, nieruchomości, ebiznes.

Moja praca to

Lider Oficjalnego Klubu CASHFLOW Sekret Sukcesu. Doradca ds. nieruchomości. Zarządca nieruchomościami pod wynajem. Pośrednik kredytowy.

Moje zainteresowania

Mam jedno, jedyne zainteresowanie: stać się bogatym aby móc pomagać biednym.

Pokaż więcej
Przekaz video - kolejny etap w e-commerce

Przekaz video - kolejny etap w e-commerce

Wysłałem znajomej mailem kilka zdań opisujących odżywkę, którą chcieliśmy wprowadzić na lokalny rynek. Dowiedziałem się później, że wróciwszy późno z pracy, otworzyła moją wiadomość i z wielce zniesmaczoną miną oświadczyła "O rany, i ja mam to wszystko przeczytać?!" i skasowała mail. Zapewne miałeś podobne doświadczenia.

Jak zostałem akwizytorem

Jak zostałem akwizytorem

Dowiedz się jak najszybciej i najtaniej zostać Panem Swojego Biznesu. Jak poświęcić nieco swojego wolnego czasu aby już teraz polepszyć swoją przyszłość. Kup sobie dziś coś, czego nie będziesz mógł kupić później: swój czas. Zobacz, co musisz zrobić aby osiągnąć finansową wolność, tak aby być sobie sterem, żeglarzem i okrętem.

Remont - jak i komu go zlecić

Remont - jak i komu go zlecić

Nieraz nie mamy czasu aby samemu coś pożytecznego w swoim domu wykonać; nieraz nie mamy zdolności aby coś naprawić lub przebudować; nieraz nasz znajomy "złota rączka" nie może z różnych przyczyn nam pomóc - wtedy jest nam potrzebny ktoś z zewnątrz. Ktoś, kto zrobi dokładnie to, o co poprosimy lub nawet jeszcze lepiej.

Profil

Bartosz Dolinkiewicz

Ekspert
Napisz wiadomość

Z wykształcenia ekonomista. 9 lat doświadczenia zawodowego w największych bankach w Polsce, w tym 8 lat w BRE Banku. Ponad 15 letnie doświadczenie w zarządzaniu wynajmem nieruchomości własnych. 5 letnie doświadczenie w pracy w Wielkiej Brytanii. Zainteresowania: rozwój osobisty, edukacja finansowa, ...

Artykułów:
21
Kod partnerski:
/p:8941

Data urodzenia:
1997-07-29
Dołączył:
2008-11-02 23:05:18
Miasto:
Gorzów Wlkp.
Województwo:
Lubuskie

Ostatnie logowanie:
01-12-2012