Nauka języka angielskiego w czasie wakacji może być bardzo miła, pod warunkiem, że chcesz się uczyć języka obcego i że zapiszesz się do takiej szkoły, która spełnia Twoje wymagania.

Data dodania: 2007-06-22

Wyświetleń: 4514

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Kiedy chodzisz do stacjonarnej szkoły, nie możesz pozwolić sobie na wyjazd. Co zrobić, aby uczyć się języka obcego i nie być przywiązanym do konkretnego miejsca? Jest na to doskonały sposób. Szkoła językowa online, w której zajęcia prowadzą nauczyciele, i robią to za pomocą Internetu. Możesz więc być na wakacjach w Hiszpanii, w Norwegii czy w innym dowolnym miejscu na świecie i równocześnie uczyć się języka angielskiego online.

Na zajęcia można umówić się na kilka możliwych pór: na zajęcia przedpołudniowe, popołudniowe lub wieczorne. Grupka w jakiej się uczysz, liczy tylko 5 osób. Zajęcia w tak małej grupce dają wielkie efekty. Nauczyciel dostosowuje zajęcia do Twoich potrzeb. Ponadto, oprócz określonego planu zajęć, nauczyciel wprowadza do zajęć inne elementy, jakich potrzebują kursanci, np. specjalistyczne słownictwo, rozmowy na określone tematy itd.

A cena? 499 zł za 52 lekcyjny kurs czyli jest to cały semestr realizowany w ciągu jednego lub dwóch miesięcy, w zależności od tego, którą z opcji wybierzesz.

Ucząc się w angielskiego w szkole online dostajesz materiał do zajęć przed lekcją – nie musisz więc kupować dodatkowo żadnych materiałów.

Ponadto, kursy letnie intensywne języka angielskiego to także możliwość dla Polaków, którzy pracują za granicą.

Jak się zapisać na zajęcia? Możesz wysłać maila, zadzwonić na Skype lub wypełnić formularz zgłoszeniowy. Strona kursów online, w których znajdują się informacje dotyczące kursów letnich to: http://www.kursy-online.pl/promocja/letnie-kursy/

Licencja: Creative Commons
0 Ocena