Z tego artykułu dowiesz się:

- czy sukces zależy od farta
- dlaczego niektórzy ludzie popadają w nałogi i długi
- jaki jest sekret osób, które mają świetne rezultaty w swoim życiu
- jak osiągać swoje długoplanowe cele
- jak osiągać świetne rezultaty we wszystkich dziedzinach swojego życia.

Data dodania: 2009-09-23

Wyświetleń: 2433

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Czy uważasz, że ludzie, którzy osiągają niesamowite rezultaty w swoim życiu, po prostu mają farta?

Czy ulegasz emocjom w chwili podejmowania decyzji, których skutki możesz jeszcze odczuwać przez długi czas?

Czy sądzisz, że nie ma sensu planować przyszłości, bo i tak nikt nie wie, co będzie dalej?

Czy chcesz cieszyć się chwilą bez względu na to, jakie będą tego przyszłe konsekwencje?

Co gdyby okazało się, że jedna mała zmiana w sposobie, w który spostrzegasz świat, znacznie poprawi rezultaty w każdej z najważniejszych dziedzin Twojego życia.

Jak by to było, gdyby nagle zaczęło Ci się dobrze powodzić finansowo, poprawiłby się Twój stan zdrowia, zwiększyła by się Twoja pozycja społeczna i otworzyły by się przed tobą wspaniałe możliwości na przyszłość.

Jak wynika z badań naukowych, różni ludzie mają różną tzw. orientacją czasową.

Ci zorientowani na teraźniejszość, działają pod wpływem chwilowych emocji, nie licząc się z dalszymi konsekwencjami  swoich czynów. Nie mogą się też oprzeć pragnieniu natychmiastowej gratyfikacji. Przez to ich życie jest chaotyczne,
rządzi nim przypadek i nie są oni w stanie osiągać długoplanowych celów.

Wiele z tych osób posiada długi, uzależnienia, a nawet trafiają do więzienia. Ich wspólną cechą jest to, że bardzo zazdroszczą powodzenia w życiu osobom, które są zorientowane na przyszłość.

Te osoby z kolei, potrafią odłożyć gratyfikację na później, dzięki czemu są w stanie osiągać długoplanowe cele i ciężko pracować na przyszły sukces. Zwykle zdrowo się odżywiają, oszczędzają pieniądze, zdobywają wykształcenie, działają z rozwagą i zawsze zastanawiają się, jaki skutek da ich aktualne działanie w przyszłości.

Z tego wynika, że aby osiągać świetne rezultaty we wszystkich dziedzinach naszego życia, należy stać się bardziej zorientowanym na przyszłość, czyli często zadawać sobie pytanie, w jaki sposób to, co teraz robię wpłynie na moje życie w ciągu 10 minut, 10 miesięcy i 10 lat.

Jest to tylko mały wycinek z jednej z lekcji kursu optymalizacji życia, który nauczy Cię myślenia i działania w sposób pozwalający poprawić rezultaty w najważniejszych dziedzinach Twojego życia i osiągnąć niezależność finansową. Szczegóły na www.optymalizator-zycia.pl

Licencja: Creative Commons
0 Ocena