Czasy się zmieniły, niestety nie metody pracy. Dzisiaj sponsoruje się nadal tak jak 20 lat temu - a ludzie dziwią się dlaczego nie odnoszą sukcesu. Zapomnij o przestarzałych metodach, takich jak: spisywanie listy znajomych, rodziny oraz o zaczepianiu obcych ludzi na ulicy.

Data dodania: 2009-08-28

Wyświetleń: 3240

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 4

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

4 Ocena

Licencja: Creative Commons

Oto trzy proste wskazówki na sukces w mlm…

 1. Wyróżniaj się z tłumu.

Nie chodzi tutaj o plan marketingowy czy super produkt. Nie będziesz nikim więcej, jak tylko działającym na nerwy dystrybutorem, który wychwala swój plan marketingowy i super produkt, który potrafi obudzić nawet zmarłego do życia Nie ma w tym nic nadzwyczajnego.

Daj swoim współpracownikom coś więcej niż tylko puste argumenty i obietnice. Rozwiń umiejętności, które już posiadasz lub których możesz się nauczyć np. jak za pomocą Internetu budować listę kontaktów i podziel się wiedzą.

2. Nie sponsoruj i nie sprzedawaj każdej napotkanej osobie.

Nie biegaj za obcymi jak bezpański pies, który chce każdego powąchać i polizać. To nie ma nic wspólnego z poważnym biznesem. Musisz znaleźć swoją grupę docelową. Dowiedz się jakie problemy mają osoby w danej grupie i co chcą osiągnąć- jakie mają cele. Zostań ekspertem, który pomoże im w rozwiązaniu tych problemów i w osiągnięciu wyznaczonych celów.

3. Przestań się oszukiwać.

Pewnie nie raz słyszałeś, że MLM to bardzo prosty biznes? Dlaczego więc chcesz sponsorować byle kogo i za wszelką cenę? I dlaczego ponad 90% ludzi nie odnosi sukcesów?  MLM może wydawać się proste ale tylko w teorii. Ten biznes wymaga Twojego zaangażowania i inwestycji w samego siebie, zdobywania coraz to nowej i nie zbędnej wiedzy. Nie obwiniaj innych za niepowodzenia. To jest Twój biznes i sam musisz przejąć za niego odpowiedzialność!


Mam nadzieję, że udało mi się przynajmniej po części przybliżyć Ci zagadnienie Biznesu MLM Online –> a jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o budowie internetowego imperium, to zapraszam Cię pod następujący adres: Prosty Przepis na Biznes MLM Online >>

Licencja: Creative Commons
4 Ocena