Artykuł dla osób i firm chcących rozpocząć promocję swoich usług w Internecie. Jak promować usługi bez własnej strony internetowej, czyli kilka słów o możliwościach serwisów ogłoszeniowych.

Data dodania: 2009-08-23

Wyświetleń: 2323

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 11

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

11 Ocena

Licencja: Creative Commons

Kiedyś głównym miejscem, w którym można było zamieścić swoją ofertę, były papierowe książki telefoniczne. Osoby i firmy zainteresowane dodatkową reklamą miały do wyboru także reklamy w gazetach lokalnych lub na mieście. Na szczęście z roku na rok coraz większą popularność zdobywał Internet, który rozwiązał problem dotarcia do szerokiego grona klientów. W tej chwili aby znaleźć wykonawcę usługi, wystarczy wpisać w Google odpowiednie zapytanie, a w rezultacie otrzymujemy zestaw wyników w formie stron firmowych, a także serwisów ogłoszeniowych.

Nie każdy usługodawca może sobie pozwolić na wydatek rzędu tysiąca PLN i więcej za stronę internetową. Co w takim razie osoba fizyczna lub firma chcąca zaistnieć w Internecie powinna zrobić, jeśli nie może sobie pozwolić na zlecenie wykonania, wypozycjonowania i dodatkowej reklamy strony?

Alternatywą są serwisy ogłoszeniowe umożliwiające bezpłatne założenie konta i dodawanie ogłoszeń. Przykładem może być portal społecznościowo-ogłoszeniowy TwojFachowiec.net przeznaczony zarówno dla osób fizycznych, jak i firm. Dzięki temu, że można w nim dodawać darmowe ogłoszenia, jest on znakomitą okazją do zaprezentowania swojej oferty bez ponoszenia zbędnych kosztów związanych z utrzymaniem własnej strony. Właśnie dlatego warto wykorzystać tę szansę i zadbać o szczegółowy i ciekawy opis oferty, dzięki czemu usługodawca zrobi dobre pierwsze wrażenie na potencjalnych klientach.

Pełna treść artykułu: Jak promować usługi w Internecie bez własnej strony?

Licencja: Creative Commons
11 Ocena