Nigdy nie sądziłem, że zdecyduje się na połączenie swojego wieloletniego zawodu z ogromną pasją do biżuterii. Tak się jednak stało! Od kilku lat jestem dumnym właścicielem sklepu internetowego. Chcę Wam udowodnić na własnym przykładzie, że jeżeli człowiek chce spełniać własne marzenia to nawet brak doświadczenia w prowadzeniu biznesu online nie jest wystarczającą barierą. Może zabrzmi to trochę jak ze stereotypowego coachingu, ale potwierdza się stara prawda – chcieć to móc!

Data dodania: 2021-10-20

Wyświetleń: 393

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Własny sklep internetowy - jubilerski – moje marzenie spełnia się na Waszych oczach

Sklep Internetowy Prestashop z biżuterią

W poszukiwaniu dodatkowego źródła dochodu

Zapewne wiecie jak to jest – niby zarabiacie całkiem nieźle, ale zawsze są rzeczy, które są poza zasięgiem ze względu na cenę. Z takimi samymi ograniczeniami mierzyłem się również ja i moja rodzina. Chciałem jej zapewnić wszystko co najlepsze, jednak potrzeby dzieci rosły razem z nimi. Branie nadgodzin było dobrym rozwiązaniem, ale tylko na chwilę. Zmiana zatrudnienia i zaczynanie budowania kariery niemal od nowa wiązało się z jeszcze większym ryzykiem. Właśnie dlatego szukanie nowego musiało wiązać się z czymś zupełnie innym. Tak stopniowo powstawał pomysł, aby stworzyć autorski pomysł na sklep z biżuterią na PrestaShop. Moja żona od lat wytwarzała ręcznie prawdziwe cudeńka homemade. Pierwsze kroki polegały na znalezieniu sprzedawców wyjątkowych produktów, które wyróżniają się ze względu na niebanalny wygląd i bardzo dobre właściwości. To dla nas priorytet, by ozdoby perfekcyjnie się prezentowały przez długi czas. Podpisywanie umów i ruszamy.

Dlaczego warto się zdecydować na sklep Internetowy jubilerski na PrestaShop?

Tym, co rzuca się w oczy od samego początku to wygodne przeglądanie. Zapewnia to perfekcyjna responsywność tej platformy zakupowej. Zastosowanie takiego rozwiązania sprawia, że z łatwością można przeglądać sklep na wszystkich urządzeniach (tabletach, laptopach, tabletach i smartfonach). System gwarantuje również sprawdzoną wielojęzyczność – istnieje możliwość tłumaczenia informacji zawartych w motywie. Do swojej dyspozycji masz specjalne narzędzie zintegrowane z własnym sklepem na PrestaShop. Motyw sklepu z biżuterią pozwala na wygodną zmianę tła oraz ukłąd produktów w rzędzie a także ich poglądu. Sklep jubilerski na PrestaShop ma możliwość zmiany banerów w rzędzie a także układu funkcji. To wszystko i dużo więcej daje nam sklep stworzony właśnie na tej platformie zakupowej.

Co jeszcze?

Tym, co wyróżnia ten system jest również korzystanie z opcji dodania komentarza pod produktem. To znacząco podnosi wiarygodność sklepu zwłaszcza wśród nowych użytkowników, którzy nie mieli z nami jeszcze do czynienia. Dodatkowym atutem jest formularz kontaktu, który ułatwia komunikację między kupującymi i obsługą. Tym, co zwróci uwagę przyszłego właściciela jest bardzo dobra integracja z Facebookiem i innymi portalami społecznościowymi. Klienci mogą z łatwością dzielić się ulubionymi produktami ze znajomymi a to z kolei przekłada się w perspektywie czasu na zwiększenie zysków ze sprzedaży.

PrestaGuru.pl - Zaufaj Profesjonalistom!

Sklepy Internetowe PrestaShop


Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena