Podróżowanie samolotami nadal nie jest w Polsce tak popularne jak na zachodzie. Przyczyn może być wiele - główną zapewne okażą się ceny biletów - lecz ważnym czynnikiem zniechęcającym do latania są trudności towarzyszące ludziom, którzy pragną dostać się na lotnisko. Portal BiletyAutokarowe.pl oferuje lekarstwo na tę dolegliwość.

Data dodania: 2009-07-23

Wyświetleń: 1813

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Lotniska są zwykle znacznie oddalone od miast, a nawet mniejszych osiedli, ponieważ hałas generowany przez samoloty uniemożliwiałby życie w pobliżu terminalu. W efekcie w okolicach, w których położone są lotniska, nigdy nie ma pod dostatkiem przystanków autobusowych, a istniejące połączenia przewidują zaledwie kilka kursów dziennie. Właściciele linii przewozowych zauważyli w tych niedopatrzeniach swoją szansę i umożliwili przewóz osób na lotniska z okolicznych miast.

Przewozy na lotniska miały dotąd niewygodną cechę: odbywające kurs linie często nie posiadały rozkładów jazdy, a także niemożliwa jest rezerwacja biletów. Z pomocą w trudnej sytuacji przyszedł portal BiletyAutokarowe.pl, którego twórcy stworzyli pasażerom możliwość zakupienia biletów drogą internetową. W serwisie znalazła się sekcja "Transfery na lotniska" – za jej pośrednictwem można określić początek i cel podróży oraz jej datę. Klienci mogą wybrać odpowiadający im kurs i przewoźnika, a także zdecydować się na odpowiedni rodzaj biletu - normalny lub ulgowy. Do ich dyspozycji zostaje oddany rozkład jazdy autokarów wraz z dokładnym cennikiem usług.

Wykupywanie miejscówek jest szybkie i łatwe - wystarczy wypełnić krótki formularz, wpisując do niego swoje dane osobowe, a następnie dokonać płatności drogą elektroniczną. Zakupiony w ten sposób bilet jest natychmiast dostępny - można go wydrukować na domowej drukarce. Zaoszczędza to podróżnym wielu kłopotów, sprawiając że transport na lotniska może przerodzić się w przyjemną, bezproblemową wycieczkę.

Usługa dopiero wystartowała, lecz jest stale rozszerzana o nowe kursy. Twórcy portalu dbają o jakość połączeń, dołączając do programu tylko doświadczonych i sprawdzonych przewoźników. Jeśli planujesz daleki lot i obawiasz się, że najtrudniejsza część wyprawy czeka na Ciebie jeszcze przed wylotem, możesz przestać się martwić. Ktoś pomyślał o Twoich potrzebach.

mp
Licencja: Creative Commons
0 Ocena