Przycisk "+1", jaki zobaczysz w naszym portalu, a także przy naszej stronie w wynikach wyszukiwania Google, umożliwia polecenie serwisu innym użytkownikom oraz ułatwia Twoje przyszłe wyszukiwania.

Data dodania: 2011-07-11

Wyświetleń: 1954

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Daj nam plusa, a kolejnym razem szybciej trafisz na naszą stronę, zaś jeśli wejdziesz na nią po dłuższej przerwie, będziesz wiedzieć że korzystasz z witryny sprawdzonej i godnej zaufania!


Dlaczego warto dać nam plusa? Ponieważ:

- oferujemy bilety autokarowe do całej Europy po najniższych cenach,
- umożliwiamy szybkie porównanie cen biletów autokarowych i lotniczych,
- udostępniamy liczne pomoce tekstowe, ułatwiające rezerwację biletów,
- zapewniamy kontakt z naszymi konsultantami za pomocą bezpłatnego komunikatora, podobnego do Gadu Gadu,
- oferujemy bezpośrednią pomoc telefoniczną - pod numerem ,
- gwarantujemy bezpłatną pomoc telefoniczną - zadaj pytanie online, a to my zadzwonimy do Ciebie z odpowiedzią!

Zakup biletu za pomocą naszego serwisu potrwa nie dłużej niż dziesięć minut. Wystarczy określić miejsce wyjazdu i punkt docelowy, a następnie wybrać jeden z dostępnych kursów i wypełnić formularz rezerwacji.

Umożliwiamy Państwu dostęp do dwóch największych systemów rezerwacji internetowej - Voyager i euroTICKET. Łącznie zawierają one pełną ofertę przejazdów między Polską a krajami Europy, a także tworzą najbardziej rozbudowaną bazę połączeń międzymiastowych. Przed dokonaniem rezerwacji sugerujemy skorzystanie z obu wyszukiwarek - w ten sposób będą mogli Państwo wybrać spośród wszystkich kursów, w przypadku których możliwy jest zakup biletów przez Internet.

Aby odebrać bilet autokarowy, nie trzeba ruszać się z domu. Wystarczy dokonać opłaty drogą on-line, na przykład przelewem lub kartą. Wówczas w menu klienta pojawi się plik biletu, który można wydrukować na domowej drukarce. Nie trzeba tego robić natychmiast - plik będzie zawsze dostępny po zalogowaniu się w portalu. Po uiszczeniu należności zamówienie można modyfikować, wprowadzając niezbędne poprawki, a nawet wycofać je, otrzymując zwrot kosztów.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena