Gdy zbliża się okres bożonarodzeniowych przygotowań, mimochodem zaczynamy także myśleć o karnawale. Uśmiechamy się, wspominając poprzednie sylwestrowe zabawy i imprezy ze znajomymi.

Data dodania: 2010-12-11

Wyświetleń: 1168

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Ale bywa i tak, że marzymy, aby choć raz w życiu zaszaleć na karnawałowej zabawie w Wenecji, Rio de Janeiro, Wiedniu czy też Hong Kongu, gdzie zabiorą nas tanie linie lotnicze.

Praktycznie w każdym kraju możemy znaleźć coś dla siebie. I tak przykładowo piwosze będą zadowoleni z zabaw w Niemczech, na które wybierzemy się wykupując bilety autokarowe. Natomiast osoby, które wolą bardziej szalone zabawy, powinny zdecydować się na zabawę chociażby w Nicei. A fakt, iż miasto to leży zdecydowanie dalej, nie powinno stanowić problemu, gdy wykupimy tanie bilety lotnicze. Podróż będzie przyjemna i szybka. Osoby, które lubią poznawać inne kultury, zachęcam do wybrania się na Wyspy Kanaryjskie, gdzie nie tylko spędzimy urocze wieczory w ciepłym klimacie ale i też będziemy mieli możliwość świętowania nowego roku w bardziej nietypowy sposób.

Jak widać, wybór mamy spory. Wystarczy zdecydować się na konkretne miejsce i bawić się do białego rana. Bo być może będzie to jedyna okazja w naszym życiu na taką zabawę.

*    *    *

W ostatnich latach standard usług bardzo się poprawił. Powodem tego, jest nie tylko rozwój ekonomiczny czy też techniczny. Równie duży jak nie największy, wpływ na podniesienie standardu usług ma z pewnością konkurencyjność na rynku.

Obecnie, nie mamy większych problemów z wyborem firm oferujących tanie bilety lotnicze. Dlatego też możemy skupić się bardziej, na wyborze tych linii lotniczych, które mają większy wybór w usługach dodatkowych. Ponadto praktycznie każda z nich, oferuje swoim klientom tak zwane programy lojalnościowe, które np. pozwalają podróżować za darmo po uzbieraniu określonej liczby punktów czy też wykupić bilety lotnicze, w wyjątkowo korzystnej cenie.

Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku przewoźników autokarowych, którzy oferują wiele udogodnień takich jak możliwość obejrzenia filmów, wysoki standard jazdy czy też bilety autobusowe w konkurencyjnej cenie.

Niewątpliwie, każdy kto poszukuje dla siebie jak najlepszej oferty, może czuć się nieco zagubiony. Jednak śmiało można rzec, że konkurencyjność sprawia, iż klienci spędzą swój urlop z przyjemnością i polecają daną firmę swoim znajomym, a to jak wiadomo jeszcze bardziej wpływa na konkurencyjność.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena