Malezyjskie linie lotnicze Air Asia są znanym przewoźnikiem niskobudżetowym z główną bazą w Kuala Lumpur. Specjalizuje się w połączeniach do południowo-wschodniej Azji .

Data dodania: 2011-03-03

Wyświetleń: 1466

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Te linie oferują atrakcyjną i duża pulę biletów na loty do Azji i Australii. Rezerwacji biletów można dokonać do końca lutego. Natomiast podróże będą realizowane od 13 września 2011 do końca lutego 2012 roku. Ceny biletów lotniczych są naprawdę zdumiewające. Do Penag można polecieć za trzy funty. Z Kuala Lumpur polecimy do Singapuru i Kambodży za siedem funtów, na Bari za 16 funtów, a do Bangogu za 11 funtów.

Ceny nie zawierają opłaty za bagaż, ani podatków, ale są tak niskie, że nawet po dodaniu jeszcze dodatkowej sumy i tak będzie to opłacalne. Air Asia często oferuje pasażerom atrakcyjne obniżki. Niedawno sprzedawano bilety lotnicze do Paryża w równie atrakcyjnych cenach. Wtedy kiedy rusza promocja tanich linii lotniczych, Tune hotels oferuje promocje na hotele w Malezji. Rezerwacji hotelu można dokonać w czasie gorącej oferty już od złotówki. Dodatkowo oferowane są także tanie noclegi w Londynie i Indonezji. Koszt wynosi około 35 złotych. Dostępność terminów i kierunków jest naprawdę różnorodna, stąd warto zastanowić nad wczasami z tanim biletem lotniczym i tanim hotelem.

Bilety do Azji oferują także linie lotnicze Finnair. Do Pekinu możemy polecieć za 1609 złotych, do Szanghaju od 1709 złotych, do Hongkongu od 1719 złotych, do Nagoji za 2799 złotych. Bilet lotniczy do Osaki Finnair oferuje w cenie 2799 złotych. Loty będą realizowane z przesiadką w Helsinkach od stycznia do końca marca 2011 roku. Wyjątkiem jest Szanghaj, do którego Finnair ogłosił promocje tylko do końca lutego. Finnair dzięki lotom do Azji zarabia niebagatelne pieniądze. Ze statystyk wynika, że ruch pasażerski w tych liniach lotniczych został zwiększony o 2,5% ,w porównaniu z zeszłym rokiem, właśnie przez zainteresowanie pasażerów lotami do Azji. Sama sprzedaż biletów lotniczych do Azji wzrosła o 8%. Z Polski korzystanie z usług Finnair jeśli chodzi o połączenie z Azją jest największe , bo aż o 16%. Finnair obsłużył w roku 2010 ponad 7 milionów turystów. Sprzedaż biletów lotniczych spadła o kilka procent z powodu wybuchu wulkanu na Islandii, która sparaliżowała wiele lotnisk i zniechęciła pasażerów do korzystania z usług linii lotniczych. Zainteresowanie ze strony polskich turystów przelotami do Japonii, szczególnie do Tokio i Osaki wzrosło aż o 38%. Fińskie linie lotnicze plasują się na piątym miejscu wśród linii na świecie. Finnair lata w 46 kierunkach między innymi do Nowego Jorku, Pekinu czy Singapuru. Dla kupujących bilety, linie proponują program lojalnościowy Finnair Plus . Dzięki niemu pasażerowie otrzymują specjalne bonusy na zakup biletów a także atrakcyjne nagrody. Finnair także może poszczycić się wybitnie wykwalifikowanym personelem, przy którym podróż na pewno będzie bezpieczna.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena