Kraków jest miastem, które słynie z bogatej oferty kulturalnej. Na jego terenie regularnie odbywają się wydarzenia związane z różnymi dziedzinami sztuki – koncerty, festiwale, pokazy filmowe, wystawy, wieczorki literackie, spotkania z artystami i wiele innych. Osobisty udział w jednym z nich to doskonałe urozmaicenie codzienności, które pozwala spędzić czas nie tyko w ciekawy, ale przede wszystkim wartościowy sposób. 

Data dodania: 2023-02-10

Wyświetleń: 376

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Wydarzenia kulturalne w Krakowie. Gdzie znaleźć ich listę i kupić bilety?

Oto miejsce, na którym można nie tylko zapoznać się z planowanymi w najbliższej przyszłości wydarzeniami, ale także od ręki kupić na nie bilety i nie tylko!

Portal KBF Bilety – miejsce, w którym dowiesz się, co dzieje się w Krakowie!

Portal KBF Bilety należy do KBF, czyli Krakowskiego Biura Festiwalowego. Jest to instytucja powołana do życia w 1997 r., która zajmuje się realizacją oraz promocją wydarzeń kulturalnych, odbywających się na terenie miasta. KBF współpracuje z lokalnymi instytucjami kulturalnymi, oświatowymi, a także z zagranicznymi podmiotami, organizując różnego rodzaju wydarzenia o charakterze kulturalnym. Pod jej pieczą odbywają się m. in. festiwale muzyczne, wystawy sztuki, spektakle teatralne, imprezy plenerowe, a także liczne projekty kulturalne.

KBF wydaje także „Karnet” – krakowski informator na temat wydarzeń kulturalnych i turystycznych, które są planowane w Krakowie. W informatorze można znaleźć wszystkie potrzebne informacje na temat kulturalnych planów Krakowa na najbliższą przyszłość, w tym także dowiedzieć się, jakie wydarzenia odbędą się już wkrótce. Informacje na ten temat można także znaleźć na portalu KBF Bilety, na którym od ręki zaopatrzymy się w bilety wstępu na te z wydarzeń, które wzbudziły nasze największe zainteresowanie.

Jak działa portal KBF Bilety? Dlaczego warto z niego korzystać?

Portal KBF Bilety powstał w celu ułatwienia osobom zainteresowanym wzięciem udziału w krakowskich wydarzeniach zakupu na nie wejściówek. Oprócz tego, serwis pełni także rolę informatora, na którym można zapoznać się z nadchodzącymi wydarzeniami, przeczytać ich opis, a także zarezerwować bilety, aby zapewnić sobie na nich miejsce. KBF Bilety jest serwisem, który powinien poznać każdy, kto kocha kulturę i planuje spędzić wartościowy czas w Krakowie. Udział w wydarzeniach kulturalnych będzie bowiem świetnym urozmaiceniem pobytu!

Oprócz możliwości zakupu biletów online, portal KBF Bilety posiada także swoją aplikację mobilną – KBF Plus. Można ją bezpłatnie pobrać na swój telefon i być zawsze na bieżąco z życiem kulturalnym Krakowa. Co więcej, za pośrednictwem aplikacji można nie tylko zapoznać się z aktualną ofertą wydarzeń organizowanych przez KBF i kupić na nie bilety, ale także zapisać się do programu lojalnościowego.

W ramach programu przyznawane są punkty za zakup lub pobranie wejściówki, które następnie można wymieniać na zniżki na bilety na kolejne wydarzenia lub atrakcyjne nagrody. Aplikacja KBF Plus pozwala ponadto uzyskać dostęp do przedsprzedaży biletów, wziąć udział w wyjątkowych spotkaniach z artystami, uzyskać zniżki na bilety i wiele innych możliwości, które doceni każda osoba zafascynowania kulturalnym życiem Krakowa.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena