Zapraszasz rodzinę do Wielkiej Brytanii? Kup dla niej bilety autokarowe w obie strony. Oszczędzisz pieniądze i upewnisz się, że odwiedzający nie nadużyją twojej gościnności.

Data dodania: 2011-07-21

Wyświetleń: 1625

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Zaproś swoją rodzinę na niezapomniane wakacje na najsłynniejszej wyspie świata. Portal BiletyAutokarowe.pl oferuje ci tanie bilety na przejazdy do Wielkiej Brytanii i z powrotem. Zorganizuj atrakcyjną i wygodną podróż, oszczędzając aż do 25 proc. kosztów. Jak to możliwe? Przy rezerwacji kursu w obie strony, przejazd powrotny będzie tańszy nawet o połowę!

Dlaczego warto skorzystać?

Organizując przewóz dwustronny, masz pewność że goście nie zdecydują się przedłużyć pobytu o kilka dodatkowych tygodni. Jest to być może największa zaleta naszej oferty, ale z pewnością nie jedyna. W serwisie BiletyAutokarowe.pl znajdziesz bowiem dwa największe systemy rezerwacji, które pozwolą ci wybrać spośród wszystkich możliwych kursów do Wielkiej Brytanii. W kilka chwil porównasz ceny przejazdów i wybierzesz najatrakcyjniejszą ofertę.

Zakup biletów zajmie ci zaledwie kwadrans – tyle czasu bowiem wystarczy, by wyszukać połączenia, wypełnić formularz rezerwacji i dokonać opłaty online. Bilety przekażesz swoim gościom nie ruszając się z fotela - wystarczy przesłać e-mailem, przez Gadu Gadu lub Skype link prowadzący do plików gotowych do wydrukowania.

Umożliwiamy Państwu dostęp do dwóch największych systemów rezerwacji internetowej - Voyager oraz euroTICKET. Łącznie zawierają one całkowitą ofertę przejazdów między Polską a krajami Europy, a także tworzą najbardziej rozbudowaną bazę połączeń międzymiastowych. Przed dokonaniem rezerwacji sugerujemy skorzystanie z obu wyszukiwarek - w ten sposób będą mogli Państwo wybrać spośród wszystkich kursów, w przypadku których możliwa jest rezerwacja biletów przez Internet.

Bezpieczeństwo pasażerów jest jedną z najistotniejszych kwestii podczas organizacji każdego wyjazdu. Mając to na uwadze przygotowaliśmy dla Państwa ubezpieczenia podróży w atrakcyjnych cenach. Polisy mogą objąć zarówno podróżujących, jak i transportowany przez nich sprzęt sportowy. Zapraszamy na podstronę, na której znajdą Państwo polisy turystyczne.

Bądź dobrym synem, bratem czy zięciem – odnów rodzinne więzi, mając pewność że nie owiną się wokół twojej szyi. Kup tanie bilety do Wielkiej Brytanii na przejazd w obie strony, korzystając z oferty portalu BiletyAutokarowe.pl.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena