Rekreacja już nie wystarcza… Media pełne są programów i audycji opiewających różne imprezowe wydarzenia, konkursy, castingi, które coraz bardziej rozbudzają w nas Disco&Dance bakcyla :)

Data dodania: 2011-03-11

Wyświetleń: 4513

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Czas więc zabrać się za siebie i wybrać wakacyjny clubbing gdzieś gdzie można przygotować się na powakacyjne imprezki a z drugiej strony podglądnąć jakie to nowości aktualnie panują w najlepszych dyskotekach Europy - a lepszego miejsca jak wakacyjny obóz młodzieżowy po prostu nie ma!

Dlatego właśnie w tym roku, po raz pierwszy, dla tych wszystkich, którzy chcą poimprezować i oddać się szalonej zabawie dyskotekowej pojawiły się nowe rodzaje i tematy zagranicznych wyjazdów na obozy młodzieżowe, a mianowicie DYSKOTEKOWE i IMPREZOWE!

Co znajdziemy w programie:
Każda oferta obozu dyskotekowego czy imprezowego jest inna, ale w każdej chodzi o to samo - o Dobrą Zabawę !!!
Uczestnikom takiego obozu dyskotekowego są proponowane m.in.:
- imprezy w pianie
- dyskoteki na plaży
- pool party - czyli imprezy nad basenem

A dodatkowo wejścia do znanych i lubianych, największych i tych mniejszych dyskotek. Oczywiście nie może również zabraknąć samego wypoczynku - Plażowa dyskoteka jest idealna! Dla tych co chcą jeszcze coś zobaczyć - a przecież są to obozy zagraniczne - istnieje możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych, które pokażą najciekawsze miejsca w okolicy. Wszystko zależy od wybranej przez uczestnika oferty.

Dla kogo takie imprezki:
Jak na razie w pojawiających się propozycjach najmłodszym uczestnikiem może zostać 16-latek lub 16-latka i hulaj dusza aż do lat 19. Ale jest i ciekawa niespodzianka dla trochę starszych! Dostępne są również obozy do lat 99! Bo dla każdego kochającego dyskotekowe imprezy nie ma ograniczeń wiekowych! Super co?!

Gdzie imprezujemy:
W zbliżające się wakacje prym wiodą obozy w Bułgarii - Złote Piaski i do Włoch - Rimini. Są to dwie najbardziej imprezowe miejscowości znane z najlepszych dyskotek. Na razie tutaj … ale może w przyszłym roku będziecie więcej i więcej takich propozycji, poczekamy - zobaczymy … wszystko zależy od uczestników.

A gdzie mieszkamy?
W zależności od wybranej oferty zakwaterowanie jest o różnym standardzie ale nie mniej niż hotel 2/3*, w większości hoteli dodatkową atrakcją jest również hotelowy basen gdzie można odpocząć po wyczerpującej imprezie.

Ile kosztuje taka imprezka:
Zabawa przede wszystkim ale pieniążki też swoją drogą są tutaj ważne… oto krótka informacja o cenach tak żeby się przed latem nie stresować :) Najniższa cena zaczyna się w granicach 970 zł za osobę - pamiętajcie, że często pojawiają się promocje First Minute, Last Minute co dodatkowo może ograniczyć wydatki - jeśli częściej zaglądacie na naszą stronę macie większą szansę na super okazję cenową.

Czyli co?
Zabawa to coś czego każdy młody człowiek potrzebuje przez cały rok, a w szczególności podczas Wakacji. Wakacje bowiem to czas wypoczynku, zabawy, przyjemności i imprezowania :) Cóż innego jest lepszego a dla młodzieży niż imprezowanie ? Zatem najwyżśzy już czas wybrać sobie jakiś extra obóz imprezowo-dyskotekowy.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena