Profil Użytkownika

Czym jest wzór przemysłowy?

Czym jest wzór przemysłowy?

Zgodnie z ustawową definicją wzorem przemysłowym jest nowa i posiadająca indywidualny charakter postać wytworu lub jego części, nadana mu w szczególności przez cechy linii, konturów, kształtów, kolorystykę, strukturę lub materiał wytworu oraz przez jego ornamentację. W jaki sposób można go chronić?

Ford Focus ECOnetic

Ford Focus ECOnetic

To jest prawdziwa sztuka z wady uczynić zaletę i jeszcze brać za to pieniądze. Tak pomyślałem, gdy usłyszałem, że jednym ze sposobów na oszczędzanie paliwa może być zmniejszenie naprężenie paska napędzającego osprzęt silnika.

Bmw 5 Gran Turismo

Bmw 5 Gran Turismo

Bmw serii 5 GT sylwetką przypominać Coupe, ale i stać się czymś na kształt X6, Choć nieco niższym. Przestronną kabinę "piątka" GT zawdzięcza z kolei podwoziu serii 7, na którym jest zbudowana. Dodatkowo ma jednak ciekawy gadżet "łamaną" pokrywę bagażnika, która można unieść wraz z tylną szybą, lub jak w sedanie, czyli tylko częściowo.

Porsche Boxster Spyder

Porsche Boxster Spyder

To porsche waży 1275 kg z ręczną skrzynią biegów i bez klimatyzacji, za to z zabawnym dachem. Boxster to auto tak niegrzeczne, jak palenie papierosów w nowojorskiej knajpie albo seks w miejscu publicznym. Trochę udaje, że jest poprawny politycznie, ale wśród kumpli klnie, pije i komentuje zgrabne tyłki kelnerek. Normalny gość..

Profil

S S

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
13
Kod partnerski:
/p:23736

Data urodzenia:
1997-10-15
Dołączył:
2011-10-15 11:20:23
Województwo:
inny_kraj

Ostatnie logowanie:
29-04-2012