Kilka porad jak zdobywać linki do swojej strony www

Data dodania: 2009-04-01

Wyświetleń: 2656

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Pozycjonowanie stron www jak zdobywać linki.

1. SWL - Systemy wymiany linków

Obecnie najpopulrniejszym sposobem wymiany linków w Polsce są SWL- systemy wymiany linków. Jednak według coraz szerszej grupy znawców SEO systemy te tracą zdna na dzień. Widzę to także po swoich SWL-ach. Jeszcze rok temu systemy te wyciągały strony na top 5 bez żadenego probelmu. Teraz jestnieco trudniej.

Nadal będize sporo zwolleników SWL jest to szybki sposób na zdobycie “spamerskich linków” tu idziemy w ilość, nie jakość. Jedank jakość będize z dnia na dzień ważniejsza dal googa i będize ciągneła pozycje do góry.

2. Katalogi

Dodawanie strony do katalogów. Jest wilee automatów do tego jednak najlepsze jest katalogowanie ręcznewdobrych katalogach. Często dobry katalog jest katalogiem płatnym.

3. Wymiana linkami z serwisami powiązanymi tematycznie.

Bardzo pracochłonna technika jednak najlepsza. Najlepszy link to link ze strony tematyczne. W tej technice należy się dogadać z osobą prowadzącąpodobny serwis. Korzyści będą dal obu serwisów.

4. Artykuły
Bardzo dobry sposób na wymianę linkami. Umieszczamy artykuł z naszymi linkami w artykule. Następnie taki artykuł udostępniamy do pobrania przez innych ludzi. Dzięki temu w szybki sposób nasze linki rozejdą się po sieci.

4. Fora - Linki w stopce i nie tylko

Inną formą zwiększenia ruchu na stronie jest pozycjonowanie. 

Pisanie na forach. Dobrze by było żebyśmy mieli pojęcie o temacie w którym piszemyco niestety nie zawsze występuje. Jest mnustwo linków z zerową treścią na forach.

Najlepsze linki tak jak pisałem wcześniej są linki na serwisach konkurencji, jednak nie łatwo je zdobyć.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena