Profil Użytkownika

Kilka słów o mnie

Pewnego dnia postanowiłam, że od dziś zacznę żyć z pasją. To całkowicie odmieniło mnie i sposób w jaki patrzę na rzeczywistość, otaczający mnie świat, ludzi, siebie samą. To dało mi siełę do tego żeby się nie bać ale iść do przodu i przeżywać swoje piękne życie najbardziej i najmocniej jak się tylko da.

Moja praca to

moja pasja. Jestem trenerem rozwoju osobistego i efektywności. Moją pasją jest obserwowanie świata i tworzenie nowych możliwosci. Uwielbiam patrzeć jak ludzie rosną; widzieć jak wydobywają z siebie wielki potencjał. Moje motto zapożyczone od Tonego Robbinsa: "LIVE WITH PASSION!!"

Moje zainteresowania

ludźmi. Ich zachowaniami, ich kulturą, językami, sposobem porozumiewania się, tym co mogą osiągnąć. Uwielbiam tez podróżować po świecie, słuchać energetycznej muzyki.

Lubię gdy...

świeci słońce. Wtedy mam poczucie, że wszystko idzie we właściwym kieunku.

W ludziach cenię...

różnorodność. To, że każdy z nas stanowi mieszankę genów, doświaczeń życiowych, uczuć, emocji i talentów i nosi w sobie geniusza, którego warto w swoim wnętrzu poszukać.

Pokaż więcej
Trochę o NieChceMiSizmie

Trochę o NieChceMiSizmie

Ostatnio natrafiłam na bardzo fajny cytat z książki pani Beaty Pawlikowskiej - było to w jednej z książek z serii "W dżungli...". Zainspirował mnie. Czym w ostatecznym rozrachunku może się okazać niechcemisizm? Jakie są jego prawdziwe powody i jak sobie z nimi radzić? Posłuchajcie...

Profil

Karolina Drela

Autor
Napisz wiadomość

Pewnego dnia postanowiłam, że od dziś zacznę żyć z pasją. To całkowicie odmieniło mnie i sposób w jaki patrzę na rzeczywistość, otaczający mnie świat, ludzi, siebie samą. To dało mi siełę do tego żeby się nie bać ale iść do przodu i przeżywać swoje piękne życie najbardziej i najmocniej jak się tylko ...

Artykułów:
14
Kod partnerski:
/p:11513

Data urodzenia:
1987-12-28
Dołączył:
2009-05-19 14:30:03
Telefon:
GG:
6404145
Miasto:
Warszawa/Lublin
Województwo:
Mazowieckie

Ostatnie logowanie:
11-02-2014