Cyfrowe publikacje warte są zainteresowania, ponieważ zaoszczędzają nasz czas w robieniu zakupów lub w oczekiwaniu na przesyłkę. Mając do dyspozycji internet w każdej chwili możemy dokonać zakupu interesującej nas pozycji książkowej, a następnie mieć do niej dostęp w każdym momencie.

Data dodania: 2009-03-08

Wyświetleń: 2394

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Osoby, zainteresowane rozwojem zawodowym i osobistym.

Takie osoby czytają książki, aby czegoś się nauczyć, dowiedzieć nowych rzeczy i nabyć nowe, przydatne umiejętności. E-ksiażki są dla takich osób idealnym rozwiązaniem ze względu na swoja cenę.

:: Osoby o podejściu ekologicznym.

Dla takich osób głównym atutem e-książek jest brak zużycia papieru, a co za tym idzie ochrona drzew i lasów. Dzięki książkom w wersji cyfrowej, mogą posiadać swoje ulubione i najpotrzebniejsze pozycje książkowe, w czysto ekologicznej formie.

:: Osoby korzystające z publikacji książkowych, ze względu na codzienne obowiązki.

W takich zawodach, jak prawnik, czy księgowy, konieczne jest „być na bieżąco” z aktualnymi przepisami. Osoby pracujące, bądź kształcące się w tego typu zawodach, na pewno docenią elektroniczne wersje znowelizowanych kodeksów i innych aktów prawnych, bowiem są one znacznie tańsze od papierowych odpowiedników, które w dodatku dość szybko tracą na aktualności.

:: Osoby często podróżujące.

Ludzie, którzy często przemieszczają się po świecie, czy to ze względów zawodowych, czy prywatnych, na pewno docenią cyfrowy format książki i wygodę z nim związaną. Żeby mieć przy sobie swoją własną „biblioteczkę, nie trzeba przewozić setek kilogramów w kartonowych pudłach. Wystarczy laptop lub pendrive.

:: Uczniowie oraz ich rodzice.

Młodzi ludzie w szkole mają bardzo szeroki wachlarz lektur do przeczytania, o podręcznikach nie wspominając. Skompletowanie pełnego kanonu lektur dla jednego ucznia może być nie lada wydatkiem. W wersji cyfrowej można zminimalizować taki wydatek o kilkadziesiąt procent! Dodatkowo młodzież, na ogół niechętnie zaglądająca do książek, może być bardziej przychylna nowoczesnej cyfrowej wersji z dokładnie tą sama treścią, co na papierze.Wszystko to znajdziesz na http://gazetka.nextpress.pl.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena