Agencja pracy tymczasowej JobForMe umożliwia sprawne pozyskiwanie pracowników ze Wschodu oraz znalezienie pracy przy wdrożeniu minimum formalności. Jakie warunki należy spełnić, by skorzystać z usług takiej firmy? Jaką ofertę posiada agencja?

Data dodania: 2021-12-30

Wyświetleń: 429

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Zatrudnienie nigdy nie było tak proste – współpraca z agencją pracy tymczasowej

Jak działa agencja pracy tymczasowej?

Agencja pracy tymczasowej nazywana jest także agencją zatrudnienia i pośredniczy w różnego rodzaju działaniach pomiędzy pracownikami a firmami. Do takiego miejsca mogą zgłaszać się osoby, które poszukują zatrudnienia – dzięki odnotowaniu ich w bazie kontaktów możliwe jest sprawne znalezienie pracy o konkretnych wytycznych. Ogłoszenia dotyczą zarówno dorywczych form zarobku, jak i tych na dłuższy okres (określony w umowie). Nie brakuje również propozycji pracy za granicą.
Pracownicy, którzy podpisują umowę z agencją, są oddelegowywani do konkretnych firm, by wspomóc ich funkcjonowanie np. w czasie zwiększonych zamówień, podczas urlopu osób zatrudnionych na stałe lub też w okresie świątecznym. Zwykle jest to praca krótkookresowa, jednak wiele zależy od zapotrzebowania pracodawcy. Nierzadko można przedłużyć współpracę lub też powracać do danego miejsca co jakiś czas.

Jakie branże obsługuje agencja pracy?

Znalezienie pracy przez agencję jest dość proste – głównie ze względu na to, że obsługuje ona wiele branż. Najczęściej są to stanowiska w handlu, w magazynach, na produkcji taśmowej lub w logistyce, jednak nie brakuje także innych obszarów. Duża dyspozycyjność gwarantuje więc szybkie zatrudnienie. Zapoznanie się z ofertami pracy jest możliwe po rejestracji w stacjonarnym punkcie agencji lub poprzez formularz internetowy. Utworzone konto daje dostęp do wolnych terminów, które można zarezerwować. Warto podkreślić, że wstępując w szeregi pracowników agencji nie jest się zobligowanym do podjęcia pracy. Jeśli konkretne stanowiska lub terminy nie spełniają wymagań użytkownika konta, nie musi on podejmować zatrudnienia.

Poszukiwanie pracy czy pracowników? Wszystko to można znaleźć w agencji

Korzystanie z usług agencji pracy jest korzystne zarówno dla osób poszukujących pracy, jak i pracodawców. Pierwsza grupa ma stały dostęp do zleceń, a druga pozbywa się wszelkiego rodzaju formalności, które są związane z zatrudnianiem. Dzięki temu proces pozyskiwania nowych osób do zespołu przebiega sprawnie i szybko.

Oferta JobForMe skupia się na trzech obszarach:

- rekrutacji pracowników (agencja sprawdza kompetencje i predyspozycje do pracy; zajmuje się także wszelkiego rodzaju formalnościami – m.in. wystawianiem skierowań na badania lekarskie i ubezpieczeniami),

- leasingu pracowników (jest to inaczej wynajem pracowników na rzecz pracy dla konkretnej firmy w określonym czasie i do określonych zadań),

- outsourcingu pracowników (agencja czuwa nad jakością wykonywanych usług, decyduje o liczbie pracowników wyznaczonych do danego zlecenia oraz ustala grafik pracy).

Współpraca z JobForMe daje możliwość pozyskania dyspozycyjnych i wyszkolonych pracowników z Ukrainy. Pozwala to obniżyć koszty prowadzenia przedsiębiorstwa (zatrudnianie osób na stałe generuje większe wydatki firmowe) oraz zminimalizować formalności.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena