Strzelnica wydaje się dla niektórych miejscem tylko dla doświadczonych osób, wprost pasjonatów broni i strzelania. Nic bardziej mylnego. Może być to miejsce, w którym każdy może się sprawdzić, a może nawet odnaleźć w sobie ukryty talent. Jest to nie tylko dobry pomysł na odstresowanie się od codziennych obowiązków, ale również bardzo interesująca atrakcja na wieczór. 

Data dodania: 2021-11-08

Wyświetleń: 501

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Shooting Cracow - gdzie i za ile?

Nic więc dziwnego, że strzelnice są coraz częściej wybierane jako punkty w programie atrakcji wieczorów kawalerskich. Czy mieszkańcy Krakowa również mogą skorzystać z takiej formy rozrywki? I gdzie ją znaleźć? Poniżej przedstawiamy kilka miejsc, do których warto zajrzeć. 

Cracow Shooting Academy

Cracow Shooting Academy to najprawdopodobniej najpopularniejsza z naszych podanych w dzisiejszym zestawieniu strzelnica. Odwiedza ją ogrom zainteresowanych, a po Wizytówce Google i ponad 700 pozytywnych opiniach (dających średnią 5,0), jakość tego miejsca mówi sama za siebie. Strzelnica ta przeniosła się jakiś czas temu pod nowy adres, którym obecnie jest ul. Jana Surzyckiego 16. Jest to na tyle dobra lokalizacja, że dojedziemy w jej okolice zarówno autobusem miejskim, tramwajem, jak również własnym środkiem komunikacji. Strzelnica ta oferuje nam w swoim asortymencie pistolety, ale również strzelby czy karabiny (wyborowe oraz szturmowe). Dla ułatwienia nam wyboru właściciele przygotowali 6 gotowych pakietów, które są przystosowane do konkretnej grupy klientów — od podstawowego (3 rodzaje broni i 30 strzałów) w kwocie około 120 zł, poprzez średnio-zaawansowany (4 bronie, 40 strzałów) za 180 zł, kończąc na pakiecie zaawansowanym (6 broni, 70 strzałów) w kwocie 300 zł. 

GoToShoot

Kolejnym miejscem, które na Google posiada średnią w wysokości 5,0, jest GoToShoot. Jest to jedno z lepszych miejsc dla osób, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę ze strzelaniem pod okiem specjalisty. To właśnie tutaj jest możliwość zapisania się na pełnoprawne szkolenia strzeleckie. Otrzymujemy w ciągu 45 minut możliwość wykonania 54 strzałów z broni różnego kalibru. Brzmi kusząco, aczkolwiek jedynym problemem, który może nam stanąć na drodze to lokalizacja. Strzelnica znajduje się pod adresem Pasternik 128, gdzie dojechać możemy wyłącznie autobusami podmiejskimi (bądź własnym samochodem kierując się w stronę Modlniczki). Kiedy już natomiast uda nam się dojechać do celu, czeka na nas specjalnie przygotowany pakiet atrakcji na wieczór kawalerski oraz typowe pakiety strzelnicze. W tym drugim przypadku pakiety rozpoczynają się od 190 zł (4 bronie, 30 strzałów), nieco wyższe są za 290 zł (5 broni, 45 strzałów), a najwyższy pakiet natomiast to koszt nawet 740 zł (8 broni, 110 strzałów).

Strzelnica Kraków

Jeśli mamy dość błądzenia po obrzeżach miasta, warto zastanowić się nad naszą ostatnią propozycją, czyli Strzelnica Kraków. Posiadająca oceny 4,7 w wyszukiwarce Google strzelnica znajduje się przy ul. Fabrycznej 17 - kilka przystanków autobusowych/tramwajowych od ścisłego centrum miasta. Jeśli chcemy przedrzeć się przez miasto własnym samochodem, możemy zatrzymać pojazd na bezpłatnym parkingu, ogrodzonym i oznaczonym dla klientów. To właśnie do tej strzelnicy możemy udać się ze swoim rodzeństwem bądź innymi nieletnimi, którzy pod okiem instruktora za 65 zł mogą wykonać 30 strzałów z broni o konkretnym kalibrze. Dla wszystkich innych dostępny jest pakiet podstawowy za 85 zł (3 bronie, 27 strzałów), pakiet średnio-zaawansowany za 160 zł (4 bronie, 34 strzały) oraz pakiet zaawansowany za 255 zł (7 broni, 55 strzałów).

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena