Każdy Pan Młody zasługuje na udany wieczór kawalerski. Wiele zależy jednak od pomysłowości świadka, który musi zorganizować tę imprezę zgodnie z upodobaniami i temperamentem Pana Młodego. 

Data dodania: 2018-08-28

Wyświetleń: 5746

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Jak przygotować niezapomniany wieczór kawalerski?

Na szczęście, nie każdy wieczór kawalerski musi wyglądać jak ten z filmu „Kac Vegas” i kończyć się porwaniem tygrysa czy spontanicznym zrobieniem tatuażu. Sprawdź, jak krok po kroku zorganizować niezapomniany wieczór kawalerski?

Wypad do klubu

Wyjście na imprezę to jedna z najczęściej wybieranych form spędzenia wieczoru kawalerskiego. Świadek powinien zadbać o wybór klubu, który przypadnie do gustu Pana Młodego i gości. Warto przed terminem planowanej imprezy zarezerwować loże w klubie. Należy też zadbać o atrakcje. Goście lubią degustować piwa rzemieślnicze? Idealnym rozwiązaniem będzie klubokawiarnia lub dobry bar. A może Pan Młody uwielbia tańczyć? Wybierz klub z latynoskimi rytmami. Pamiętaj, że wiele klubów ma specjalne atrakcje przygotowane z myślą o wieczorach kawalerskich.

Prezent dla Pana Młodego

Mimo, że wieczór kawalerski sam w sobie jest już prezentem dla Pana Młodego, warto pomyśleć o dodatkowym upominku. Nie musi to być nic drogiego, ale powinno oddawać charakter ostatniej imprezy stanu wolnego. Może to być koszulka z zabawnym napisem, dobry trunek, zestaw do pokera, czy może sesja zdjęciowa. Więcej inspiracji znajdziesz pod tym adresem https://www.toys4boys.pl/43-prezent-dla-chlopaka. Goście mogą też przygotować spersonalizowany prezent, np. film zmontowany przez uczestników wieczoru, na którym każdy opowiada anegdotę z Panem Młodym w roli głównej.

Motyw przewodni wieczoru

Idealnym pomysłem na urozmaicenie zabawy jest wybór motywu przewodniego wieczoru kawalerskiego. Podczas imprezy każdy z gości może wcielić się w swoją ulubioną postać z filmów czy komiksów. Część z gości może przebrać się za dżentelmenów, członków mafii sycylijskiej czy za gwiazdy showbiznesu. Pan Młody natomiast może odgrywać rolę macho. Wszystko zależy od poczucia humoru i upodobań gości i Pana Młodego i wyobraźni organizatora.

Wypad za miasto

Wieczór kawalerski to idealna okazja do integracji w gronie dobrych kumpli. Pan Młody doceni wysiłek świadka, który organizuje dla niego wypad za miasto. Tutaj możliwości jest bez liku. Warto postawić na sportową aktywność połączoną ze współzawodnictwem, czyli paintball. Jeśli chcesz podnieść Panu Młodemu poziom adrenaliny to idealnie sprawdzi się strzelnica oraz skok na bungee. Ciekawą formą zabawy jest też wizyta w escape roomie, który pozwala ćwiczyć zdolności analityczne oraz docenić mechanizmy współdziałania. Zwieńczeniem zabaw może być spływ kajakowy oraz ognisko na łonie natury.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena