Profil Użytkownika

O sobie

Dużo pracuję, uwielbiam podróżować, a w wolnych chwilach ćwiczę jogę. Przy napiętym planie dnia staram się ułatwiać sobie życie, dlatego dużo kupuję online. A o czym piszę tutaj? - Ano przede wszystkim o moich doświadczeniach ze sklepami internetowymi, chociaż nie brakuje także innych spostrzeżeń z życia codziennego.

Pokaż więcej

Kupujemy rakietę do tenisa

Rodzaj: Wiedza

Zakup rakiety do tenisa to sprawa bardziej skomplikowana niż się nam na początku wydaje. Jak zatem wybrać model, który będzie najbardziej odpowiadał naszym możliwościom?

Jak wybrać odpowiedni system kominowy?

Rodzaj: Wiedza

W większości starych budynków montaż kotła grzewczego wymaga częściowej modyfikacji istniejących przewodów kominowych. Jeśli nie chcemy narażać się na kosztowną inwestycję związaną z budową nowego komina od podstaw, możemy rozważyć możliwość dopasowania do niego jednego z wielu dostępnych na rynku stalowych wkładów kominowych.

Materiały do produkcji mebli łazienkowych

Rodzaj: Wiedza

Łazienka to jedno z miejsc, które urządzamy raz na kilka, kilkanaście lat. Specyficzne warunki, które tam panują wymuszają bardzo dobre wykonawstwo, pod względem wykończenia, jak i umeblowania. Warto zwrócić też uwagę na funkcjonalność i praktyczne rozwiązania. Od tego będzie zależeć dalsza wygoda użytkowania pomieszczenia.