Wielu ludzi daje rady na to jak poderwać dziewczynę w stylu: "Po prostu bądź sobą" ale czy to wystarczy?

Data dodania: 2008-10-21

Wyświetleń: 3211

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Pytanie

Mimo, że nie jestem facetem to przeczytałam ten poradnik. Co do tego typu poradników nie jestem pewna. Z pierwszej strony są przydatne np. dla nieśmiałych, ale mogą również dostać się w inne ręce, kogoś kto mógłby je wykorzystać na własną korzyść. Powiedzmy, że dużo facetów przeczytało takie poradniki i stosują zawarte w nich taktyki.

Ale jeśli to jest fałszywe i niektóre dziewczyny zauważą fałszywość w facecie, to później jeśli jakiś nieśmiały gościu podejdzie ze swoją wyuczoną taktyką do tej dziewczyny to może być przez nią po prostu olany.

Właśnie, a dlaczego im nie wychodzi i się zniechęcają? Bo dziewczyny nie mają do nich zaufania. Najlepiej być sobą, a nie jakieś akcje podrywania czy coś w tym stylu.
Nieznajoma

Odpowiedź

No właśnie, bardzo często od kobiet
(ale i nie tylko) można usłyszeć rady w stylu: „Jeśli chcesz poderwać fajna dziewczynę, to bądź po prostu sobą” Jasne, może to się wydawać kobiecie logiczne, bo nie chce, aby faceci zachowywali się jak roboty przy nich i mówili jakieś gotowe i ograne teksty.

Kobiety nie chcą też, aby faceci zachowywali się sztucznie i udawali kogoś, kim nie są, wiec często dają “uniwersalna rade”: Bądź sobą, zachowuj się naturalnie.

Czy jest to dobra rada?

Nie do końca.


Widzisz, jeśli nie masz żadnych lęków przed rozmową z kobietą. Jeśli potrafisz dogadać się z każdą nieznajomą i nawiązać z nią kontakt. Jeśli nie boisz się odrzucenia od obcej kobiety oraz potrafisz zabawić każdą dziewczynę, to i owszem, rada „Bądź sobą jest jak najbardziej przydatna i będzie pomocna”.

Jednak jeśli nie masz cech charakteru, które są interesujące dla kobiety. Jeśli jesteś nieśmiały, jeśli boisz się, że podczas rozmowy zapadnie krepująca cisza, to już ta porada nic Ci nie da, a wręcz tylko zaszkodzi.

Wiem, że idealnie by było, gdybym nie musiał Ci w żaden sposób doradzać. Gdybyś wszystko wiedział i naturalnie potrafił podrywać dziewczyny, bo przychodziłoby Ci to z dużą łatwością. Jednak skoro to czytasz, nie jest w Twoim życiu i relacjach z kobietami tak idealnie.

Skoro jesteś nieśmiały i nie potrafisz poderwać dziewczyny, to czy musisz udawać kogoś innego, aby ją zdobyć? Czy musisz się zmienić, żeby ją zdobyć? Czy musisz przejść jakaś super-transformację jako mężczyzna?

NIE

Nie musisz mocno się zmieniać
. Wystarczy, że zmienisz swój tok myślenia o kobietach, zdobędziesz pewne umiejętności, nabierzesz wprawy w niektórych częściach swojego życia, to automatycznie Cię “ulepszy” jeśli chodzi o Twoją atrakcyjność.

Zmiana zewnętrzna może zajść w Tobie tylko dlatego, że zmienisz fryzurę albo zgolisz brodę, w której wyglądasz jak idiota.

Zmiana może w Tobie zajść tylko dlatego, że dowiesz się, jak posługiwać się mową ciała, co natychmiast sprawi, że będziesz bardziej atrakcyjny dla kobiet.

Możesz zupełnie się zmienić tylko dlatego, że zrozumiesz pewne zasady i czynniki, które wzbudzają atrakcyjność i ułatwiają podrywanie dziewczyn. Poznasz je, zrozumiesz i zaczniesz na nie oddziaływać, i już to wystarczy.

Tylko od Ciebie zależy jak duża będzie, to zmiana i czy w ogóle duża zmiana będzie potrzebna.

Jestem przekonany, że wielu mężczyzn w tym może i ty sam nie potrzebuje wcale moich rad, a wystarczy im tylko wskazać drogę, pokazać kierunek, którym powinni iść i reszta przyjdzie automatycznie.

Przekonanie 1

Czas zapomnieć o przekonaniach w stylu piękna kobieta nie jest dla mnie. Jeśli dziewczyna jest super piękna, to na pewno będzie chciała kogoś lepszego ode mnie. Zapomnij o tych bzdurach, bo to nie prawda.

Przekonanie 2

Zapomnij też o tym, co lansują media, że jest równouprawnienie i tak naprawdę mężczyźni ze swoimi typowymi męskimi cechami są już niepotrzebni, bo nikogo nie trzeba bronić ani nie trzeba polować. Zapomnij o tych bzdurach.

Przekonanie 3

Zapomnij też o tym, że piękna kobieta leci tylko na mężczyzn z kasą i którzy potrafią jej zapewnić luksus i wszelkie wygody. Zapomnij o tych bzdurach.

Zapomnij o trendach lansowanych w mediach, że wygląd jest najważniejszy. Owszem są dziewczyny, które lecą na wygląd faceta. Ale nie liczy się on do Twojej atrakcyjności aż tak bardzo.

Wystarczy, że znasz się trochę na modzie i masz pasujący do Ciebie styl ubierania oraz dbasz o higienę, i już wystarczy. Nie musisz być wysokim blondynem o niebieskich oczach ani nie musisz wyglądać jak ratownicy ze słonecznego patrolu.

Jeśli zapomnisz o tym wszystkim i zmienisz swoje myślenie, to możesz śmiało powiedzieć, że zaczął się Twój sukces w podrywaniu.

Nie chcesz, żeby dziewczyna Cię wyśmiała, kiedy będziesz ją podrywać, bo nie wiesz nawet o czym rozmawiać? Wejdź na mojego bloga tam dowiesz się jak tomu zapobiec Podrywanie dziewczyn
Licencja: Creative Commons
0 Ocena