Przenośne ładowarki do telefonów to urządzenia zdobywające sobie coraz to większą grupę zwolenników. Dzięki tym urządzeniom mamy bardziej „spokojną głowę". Czy wiesz, gdzie możesz jeszcze załadować telefon, nie mając tego urządzenia?

Data dodania: 2018-09-26

Wyświetleń: 490

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

tanie powerbanki


„Autobus czerwony."

Autobusy są bardzo popularnym środkiem komunikacji. Czy wiesz, że niektóre autobusy posiadają gniazda USB? Dzięki takiej technologii umieszczonej w autobusie zawsze możesz sobie naładować telefon lub go podładować. Wszystko zależy od czasu, jaki masz zamiar spędzić w autobusie. Niestety nie wiem, ile Amper posiada takie gniazdko, mam nadzieję jednak, że jest inne od gniazda komputera, ładowanie trwałoby wieki, no, chyba że lubimy jeździć autobusem, nie mamy biletów czasowych, nie śpieszymy się na randkę ani na ulubiony serial w TV. Jeżeli jednak tak jest, to nie jest to dobre rozwiązanie. A tak już na poważnie, uważam, że to jest świetny pomysł i jestem przekonany, że mamy co najmniej 1 A z takiego gniazda, więc czas ładowania nie będzie taki długi.

przenośne ładowarki do telefonów


„Konduktorze, łaskawy zabierz nas do..."

W pociągach dalekobieżnych nie spotkałem się z gniazdami do ładowania telefonów. Również gniazdka elektryczne dostępne w tych pociągach są na 12 V. Takie rozwiązanie do niczego się nam nie przyda. W takim wypadku warto by mieć przenośne ładowarki do telefonów. Jednakże w pociągach podmiejskich można spotkać gniazdka elektryczne. Niektórzy pasażerowie biorą z sobą ładowarki sieciowe i dzięki nim ładują swoje smart fony. Sposób ciekawy, gniazdka elektryczne zapewne można wykorzystać również do innych celów, wkrótce zapewne będą koktajle i naleśniki. Tak jednak na poważnie, uważam, że to bardzo dobre rozwiązanie. W sytuacjach kryzysowych zawsze można podładować telefon.

Aby być pewnym.

Powyższe dwa rozwiązania na pewno są pomocne. Niestety jednak musimy mieć z sobą w jednym przypadku co najmniej kabel USB a w drugim ładowarkę sieciową. Skoro i tak dźwigamy te akcesoria, może jednak warto pomyśleć o przenośnych ładowarkach do telefonów? Urządzenia takie są lekkie i bardzo funkcjonalne. Nie musisz też walczyć o miejsce, tam, gdzie jest gniazdo USB lub gniazdo elektryczne w autobusie bądź pociągu, gdy jest taka potrzeba, po prostu wyciągasz telefon i ładujesz go przenośną ładowarką.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena