Przenośne ładowarki to urządzenia, które zapewniają nam energię dla naszych elektronicznych przyjaciół zwłaszcza dla telefonów komórkowych.

Data dodania: 2018-11-05

Wyświetleń: 370

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Należy wyróżnić różnicę.


Różne powerbanki dedykowane są do różnych potrzeb. Dla przykładu:
 

  • Tanie powerbanki o niewielkiej pojemności. Urządzenia tego typu potrzebne nam będą w nagłych wypadkach, są lekkie, ale zawierają niewiele energii.
  • Mobilne baterie przeznaczone na wycieczki na łono natury. Taki sprzęt zazwyczaj charakteryzuje się IP65. Zatem jest w znacznym stopniu zabezpieczony przed wilgocią i przed kurzem.
  • Olbrzymie powerbanki, posiadające przetwornicę umożliwiającą zasilanie laptopów. Niektóre modele są w stanie zasilać również komputery PC, telewizory, oraz sprzęt AC do mocy 500 W.


przenośne ładowarki do telefonówPrzydatne dodatki powerbanków.

Ciekawym dodatkiem powerbanków jest latarka. Tanie powerbanki przeznaczone na wyprawy pod namiot, zazwyczaj wyposażone są w niewielką latarkę. Zasadniczo urządzenie to wystarcza w zupełności, aby oświetlić i pomóc sobie na przykład w namiocie. Producenci powerbanków dedykowanych na wyjazdy na łono natury, starają się wyposażyć swój sprzęt w staranne akcesoria ułatwiające globtroterom korzystać z energii. Urządzenia te wyposażone są nie tylko w latarke, ale również w panel słoneczny, który dodatkowo będzie ładował przenośną ładowarkę. Niektóre urządzenia są również wyposażone w metalowy karabińczyk, umożliwiający pewne zamocowanie przedmiotu.

Tanie powerbanki DOCANie dla psa kiełbasa.

Zastanawiając się nad powerbankami, musimy zdać sobie sprawę, że nie każdy sprzęt jest dla nas. Dla przykładu, gdy wiemy, że w życiu nie pojedziemy pod namiot, nie kupujmy sprzęty, który umożliwi nam oglądanie na przykład mistrzostw w TV na łonie natury. Nie kupujmy też dużego powerbanku, gdy potrzebujemy jedynie „na wszelki wypadek" odrobinę energii. Mniejszy powerbank to lżejszy powerbank.

 

Licencja: Creative Commons