Profil Użytkownika

Szumy uszne. Czym są, skąd się biorą i jak sobie z nimi radzić?

Rodzaj: Artykuł

Szumy uszne występujące pod postacią szumów, pisków lub pulsujących dźwięków o różnym natężeniu to coraz poważniejszy problem społeczny. Obecnie szacuje się, że z nieustannymi szumami usznymi zmaga się aż 10 proc. całej światowej populacji. Zdaniem ekspertów ilość osób narzekających na szumy uszne będzie systematycznie wzrastać.

Elektryczne ogrodzenia pastwisk - zalety i wady

Rodzaj: Artykuł

Elektryczne ogrodzenia pastwisk to najtańszy i najczęściej wykorzystywany rodzaj ogrodzenia przy wypasie zwierząt. Pastuch elektryczny - bo tak potocznie się o nim mówi - stosuje się zarówno w przypadku wypasu zwierząt, jak i uprawy roślin (stanowi zabezpieczenie przed niepożądanymi zwierzęcymi gośćmi).

Szukasz zdrowia? Zajrzyj do kuchni skandynawskiej

Rodzaj: Artykuł

Aranżowanie kuchni w stylu skandynawskim staje się coraz popularniejsze. Czy nie warto jednak pokusić się o to, aby pośród typowych dla krajów północy mebli i kolorów zacząć przyrządzać charakterystyczne dla tego regionu potrawy? Czy tak daleko posunięta fascynacja Skandynawią wyjdzie nam na zdrowie?

Chcesz być piękny i zdrowy? Pij kawę!

Rodzaj: Artykuł

Kawa – czarny napój bogów uwielbiany od lat przez kolejne pokolenia. W kulturze europejskiej kojarzony niegdyś z wykwintnością i swoistą elitarnością, obecnie z salonów trafił pod strzechy i… do jadłospisu zawodowych sportowców. Czyżby kawa okazała się nagle tak bardzo zdrowa?

Profil

Marcin Kwiatkowski

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
96
Kod partnerski:
/p:32821

Data urodzenia:
2001-02-23
Dołączył:
2014-01-03 09:26:26

Ostatnie logowanie:
13-09-2017