Ślub to ważne wydarzenie dla każdej pary. Zorganizowanie takiego przyjęcia stawia wiele wyzwań. Trzeba znaleźć sale która będzie spełniać wszystkie oczekiwania, DJ-a lub orkiestrę potrafiącą rozruszać gości, a także baristę który jest coraz bardziej popularny na tego typu imprezach.

Data dodania: 2016-12-14

Wyświetleń: 854

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

KOMENTARZ

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Dobra kawa i herbata jest nieodłączną częścią wesela ale na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniej firmy dla siebie?

Po pierwsze trzeba zwrócić uwagę na to jakich produktów będzie używał. Kawa i inne używane artykuły muszą być dobrej jakości, każdy szanujący się barista powinien o to dbać.

Po drugie sprzęt. Mobilni bariści przeważnie są w stanie obsługiwać obszar całej Polski. Urządzenia i akcesoria które wykorzystują muszą być markowe aby dawały gwarancje niezawodności w warunkach mobilnej pracy.

Przed zweryfikowaniem produktów oraz jakości sprzętu trzeba porozmawiać z baristą. Człowiek odpowiedzialny za obsługę mobilnego baru musi być komunikatywny i sympatyczny ponieważ będzie odpowiedzialny za obsługę gości. Nikt nie chce aby na weselu kawę i herbatę podawał narzekający gbur. Oprócz dobrego wrażenia ważne jest też doświadczenie, najlepiej potwierdzone certyfikatami. Warto również na spotkaniu poprosić o kawę i ocenić samodzielnie czy barista się zna na swoim fachu.

Na pewno warto sumiennie podejść do wyboru i nie wybierać pierwszego lepszego baristy. Nie jest łatwo dokonać dobrego wyboru ale dobrej klasy fachowiec jest gwarancją zadowolenia gości.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena