Profil Użytkownika

Pomagamy spełniać marzenia i odkrywać świat.

Kilka słów o mnie

CEO I FUNDATOR WORLD OF ADVENTURES

Jestem asolwentką Wydziału Dziennikarstwa w Miedzynarodowej Szkole Dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagiellonskim w Karkowie. W latach 1996-2005 pracowałam jako dziennikarka, redaktorka i korespondentka dla wielu polskich i polonijnych czasopism.

Blog „Discovering our World” zabiera czytelnikow do najdalszych zakątków naszej planety, dostarczając wskazówek pomocnych przy planowaniu samodzielnego wyjazdu.

Biuro podróży World of Adventures zostało założone w oparciu o fascynację podróżowaniem, poznawaniem nowych miejsc, ludzi, kultur. W ramach działalności naszej firmy oferujemy indywidualne wycieczki po Kalifornii, dostosowane do potrzeb i budżetu każdego klienta, których nie znajdziecie nigdzie indziej.

Jestem urodzoną organizatorką, która kocha dzielić się swoją pasją ze wszystkimi ludźmi. Poprowadziłam do tej pory ponad 250 wycieczek, zarówno indywidualnych jak i obejmujących grupy do 40 osób.

Jestem członkiem Los Angeles Tourism & Convention Board. W życiu prywatnym na pierwszym miejscu stawiam rodzinę i silne relacje interpersonalne.

Moja praca to

Polski przewodnik po Los Angeles i okolicach.

Moje zainteresowania

  Podróże, książki, muzyka, zwierzęta, przyroda, sztuka, języki.

Moja oferta

Podróże blisko i daleko, z plecakiem i z walizką. Z czym to mniej ważne, ważne, że podróż, ważne, że jest podróż! Nasz blog to zdecydowanie kobiecy punkt widzenia na podróżowanie. Dodatko organizujemy wyjazdy dla tych osob, które chciałyby gdzieś pojechać same, ale jeszcze się boją. Warto wejść i poczytać.

Po Artelis spodziewam się…

Możliwości dotarcia do jak największej rzeszy czytelników, ciekawych artykułów, dyskusji i wymiany poglądów. 
 

Lubię gdy...

Na zewnątrz świeci słońce a ludzie są szczęśliwi.

W ludziach cenię...

  Szczerość, uczciwość, odwagę, otwartość na nowe i nieznane oraz ciekawość świata.  
 

Pokaż więcej
Najpiękniejsze lasy Kalifornii

Najpiękniejsze lasy Kalifornii

Słońce, ocean, plaże i palmy, z tym zwykle kojarzy się Kalifornia ale musicie wiedzieć, że jest także miejscem gdzie rosną jedne z najbardziej niesamowitych lasów na świecie, szczególnie te z ogromnymi, spektakularnymi, starożytnymi sekwojami. Jeśli chcieli byście odwiedzić niektóre z tych majestatycznych lasów, to postaram się Wam pokrótce o nich opowiedzieć. Oto najpiękniejsze i warte zwiedzenia kalifornijskie leśne Parki Narodowe.

Helena Modrzejewska i jej "Arden"

Helena Modrzejewska i jej "Arden"

Kiedy oprowadzam wycieczki po Los Angeles z reguły spotykam się z prośbami turystów żeby pokazać im przede wszystkim Hollywood, Beverly Hills, Malibu, Santa Monica, czyli miejsca opisywane w przewodnikach.  Tymczasem na moim blogu chciałabym was również zachęcić do odwiedzenia innych ciekawych miejsc które, chociaż nieco oddalone od turystycznego centrum Los Angeles, są bardzo interesujące i warte obejrzenia. Niektóre zawierają polskie akcenty i o jednym z nich chciałam dzisiaj opowiedzieć.

Profil

Agnieszka Ashley Liddle

Autor
Napisz wiadomość

CEO I FUNDATOR WORLD OF ADVENTURES Jestem asolwentką Wydziału Dziennikarstwa w Miedzynarodowej Szkole Dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagiellonskim w Karkowie. W latach 1996-2005 pracowałam jako dziennikarka, redaktorka i korespondentka dla wielu polskich i polonijnych czasopism. Blog „Disco ...

Artykułów:
8
Kod partnerski:
/p:168967

Dołączył:
2018-10-10 17:15:54
Województwo:
inny_kraj

Ostatnie logowanie:
22-11-2022