Artykuły

Rodzaje treści
Okres
Najpiękniejsze lasy Kalifornii

Najpiękniejsze lasy Kalifornii

Słońce, ocean, plaże i palmy, z tym zwykle kojarzy się Kalifornia ale musicie wiedzieć, że jest także miejscem gdzie rosną jedne z najbardziej niesamowitych lasów na świecie, szczególnie te z ogromnymi, spektakularnymi, starożytnymi sekwojami. Jeśli chcieli byście odwiedzić niektóre z tych majestatycznych lasów, to postaram się Wam pokrótce o nich opowiedzieć. Oto najpiękniejsze i warte zwiedzenia kalifornijskie leśne Parki Narodowe.

Klimatyzacja – Tak czy Nie?

Klimatyzacja – Tak czy Nie?

Klimatyzacja w budynkach użyteczności publicznej to dziś standard. Większość sklepów, urzędów czy biur ma zamontowaną klimatyzację. Coraz więcej osób planuje też montaż klimatyzacji w swoich domach czy mieszkaniach w bloku. To właśnie do tych osób skierowany jest ten artykuł, postaramy się w nim podpowiedzieć czy montaż klimatyzacji w domu jest warty przemyślenia.

LOCALMARKET.no - bezpłatna platforma doradcza i konsultingowa w Norwegii

LOCALMARKET.no - bezpłatna platforma doradcza i konsultingowa w Norwegii

Norwegia to kraj, do którego od wielu lat emigrują Polacy. Osiedlają się tam, zakładają rodziny, czy firmy. Według danych Centralnego Urzędu Statystycznego Norwegii (SSB) w 2020 roku w Norwegii przebywało blisko 120 tys. Polaków. Pomoc w funkcjonowaniu na obczyźnie oferuje im platforma LOCALMARKET.no, która oferuje doradztwo w zakresie korzystania z lokalnych produktów, czy usługodawców. 

Gazetka Lewiatan – inspiracja na ciekawe i pożywne śniadanie

Gazetka Lewiatan – inspiracja na ciekawe i pożywne śniadanie

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia, który powinien być przemyślany, ale także smaczny. Pierwsza porcja kalorii, którą karmimy nasz organizm musi być dobrze zbilansowana, aby zapewnić nam siłę do działania i nie powodować senności. Bardzo przydatna w komponowaniu posiłku może być gazetka Lewiatan. Dzięki promocjom jesteśmy w stanie przygotować zdrowe śniadanie w korzystnej cenie.