Liczna konkurencja, stale podnoszący się poziom życia, a co za tym idzie i wymagania klientów, zmusiły właścicieli centrów hurtowych do dalszego rozwoju. Największy postęp widać w centrach hurtowych Maximus, Ptak oraz w mniejszym stopniu w Głuchowie.

Data dodania: 2008-09-01

Wyświetleń: 2543

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Warte uwagi są prace nad powiększeniem C.H Maximus, realizowane są tam pracę nad rozbudową centrum o kolejne cztery hale, E, F, G i H, dzięki czemu centrum podwoi swoją powierzchnie handlową, która wyniesie aż 207 000 m2. Cieszy fakt, że Sybil Group właściciel Maximusa nie postawił tylko i wyłącznie na ilość m2, ale także na jakość nowych hal. W hali E powstaną niespotykane to tej pory rozwiązania, w specjalnie wydzielonej części powstanie strefa MaxiMarka z największą w Polsce liczbą stałych showroom’ów mody zlokalizowanych pod jednym dachem (80 showroom’ów). Dodatkowo najemcom udostępniony będzie ponad 200-metrowy centralny Showroom Maximusa, powstający w hali D w celu prezentacji kolekcji w najbardziej profesjonalnych warunkach. Maximus po ukończeniu prac stanie się nie tylko największym, ale i z pewnością najnowocześniejszym centrum hurtowym w Polsce.

Centrum Handlowe Ptak to kolejne Polskie centrum hurtowe, które postawiło na rozwój. W zeszłym roku powstała nowa nowoczesna hala K, a niespełna kilka dni temu uruchomiono kolejna halę A-bis łącząca ze sobą halę K z halą A. Wszystkie nowe powierzchnie handlowe odpowiadają najnowszym standardom i są przyjazne zarówno dla kupujących jak i sprzedających.

Firma Medax właściciel centrum targowego Nowy Głuchów w kwietniu tego roku wybudowała nową nowoczesną halę, spełniającą wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Jest to pierwszy krok, do zmiany wizerunku tego targowiska.

Z pewnością inne centra nie będą chciały pozostać z tyłu i wkrótce będziemy mogli odwiedzić nowoczesne powierzchnie handlowe w innych miejscach.

Tekst: Jankowski Patrycjusz / http://www.odziez24.pl
Licencja: Creative Commons
0 Ocena