Popularność zabiegów kosmetycznych jak i zabiegów odnowy biologicznej w dynamicznym tempie nieustannie od kilku lat rośnie. Wpływ na to ma nie tylko fakt, iż coraz więcej osób stać na takie zabiegi ale także fakt, iż są one coraz bardziej skuteczne

Data dodania: 2016-05-24

Wyświetleń: 2797

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Salon urody - rodzaje zabiegów kosmetycznych

Widzimy po nich znaczące różnice, które pozwalają nam poczuć się młodo, pięknie jak i dają nam możliwość odprężenia i relaksu. 

Zabiegi odnowy biologicznej, kosmetyczne ale również fryzjerskie to nie tylko oferta świadczona przez salony fryzjerski kosmetyczne ale również przez wszystkie ceniące się hotele, które prześcigają się z coraz to nowszymi propozycjami, które mogą zaproponować swoim klientom.

 

Liczba zabiegów z jakich możesz korzystać są całe setki, od różnych metod masaży, poprzez zabiegi na ciało jak i twarz a także zabiegi, które mają funkcję tylko i wyłącznie uspokajającą ciało i duszę. Oto niektóre z nich:

 

Darsonwalizacja - jest to zabieg, który powoduje lepsze odżywianie i lepszą przemianę materii skóry, naczynia krwionośne zostają rozszerzane dzięki czemu zabieg ten to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cierpią na trądzik, chcą uchronić swoją skórę przed starzeniem się a także przed wypadaniem włosów. Jeden zabieg Darsonwalizacji trwa około 10 minut i kosztuje około 20 zł. w zależności od miejsca w którym go wykonujemy. Polega on na zetknięciu elektrody przez którą przebiega prąd wysokiej częstotliwości z skórą, w miejscu zetknięcia powstaje ozon, którego funkcją jest dezynfekująca jak i bakteriobójcza. Przed zabiegiem należy skontaktować się z specjalistą, gdyż nie wszyscy mogą z niego skorzystać.

 

Sonoforeza - to zabieg dla osób, które posiadają suchą skórę, które chcą poprawić jej kolorystykę a także poprawić krążenie krwi oraz pozbyć się niewielkich zmarszczek czy też blizn. Podczas zabiegu w głębsze warstwy skóry wprowadzone są witaminy, kwas hialuronowy a także kolagen w efekcie czego skóra się nawilża, dotlenia oraz odpowiednio odżywia. Zabieg ten najlepiej wykonać jest wraz z peelingiem kawitacyjnym, koszt obu zabiegów to około 80-100 zł.

 

Ultradźwięki - ultradźwięki to inaczej masaż skóry dzięki falom o niskiej częstotliwości. Masaż ten jest o wiele bardziej skuteczny niż tradycyjne masaże. W wyniku masażu ultradźwiękami w komórkach skórki powstaje kalogen a także elastyny. Białka te powodują hamowanie procesu starzenia się, działają przeciwzmarszczkowo, redukują tkankę tłuszczową jak i celulit. Koszt tego zabiegu to około 70-100 zł.

 

Wymienione wyżej zabiegi to tylko malutki fragment, tego co może zaoferować nam profesjonalny salon kosmetyczny, warto dodać, iż wszystkie te zabiegi są całkowicie bez bólowe, a jeśli nie posiadamy wskazanych dolegliwości to ich stosowanie jest całkowicie bezpieczne i można bez problemu powtarzać je aż do momentu osiągnięcia pożądanego efektu.

Licencja: Copyright - zastrzeżona