W ostatnim czasie w dobrych salonach kosmetycznych pojawił się fenomenalny zabieg na twarz, szyję, dekolt oraz dłonie. Zapewnia on znaczną poprawę kolorytu skóry, redukcję zmarszczek oraz niweluje rozstępy i cellulit. Można go stosować o każdej porze roku i na każdym rodzaju cery, nawet bardzo wrażliwej czy naczynkowej. 

Data dodania: 2021-05-27

Wyświetleń: 587

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Bloomea - najpopularniejszy zabieg na ciało i twarz w tym sezonie

W zaledwie 30 minut urządzenie Bloomea zmieni diametralnie wygląd Twojej skóry, która stanie się dzięki temu bardziej promienna, rozjaśniona oraz dużo bardziej nawilżona.

Na czym polega skuteczność i efektywność tego zabiegu?

Blooméa to trzystopniowe urządzenie do pielęgnacji skóry opracowane dziesięć lat temu przez francuskich chirurgów estetycznych. To właśnie oni podczas prac nad metodą spłycania blizn pooperacyjnych opracowali pierwsze skuteczne, bezpieczne i bezbolesne urządzenie do oscylacji i makro-eksfoliacji, które można było stosować w gabinecie. Optymalna w swoim bezpieczeństwie i skuteczności ta nowoczesna technologia została zaprojektowana specjalnie dla kosmetyczek. Blooméa wygładza skórę i ujednolica jej koloryt, aby uzyskać równomierną i harmonijną cerę. Jest łatwa i instynktowna w użyciu dla profesjonalisty w dziedzinie pielęgnacji skóry, jakim niewątpliwie jest doświadczona kosmetyczka. Jest to połączenie bezpieczeństwa i doskonałej higieny z optymalnymi spersonalizowanymi rezultatami - do tej pory bezkonkurencyjnymi w dziedzinie zabiegów pielęgnacyjnych. Aby uzupełnić zabieg, twórcy dodali drugą innowację - masaż Blooméa o wysokiej częstotliwości mikrowibracji, który napina i tonizuje skórę, jednocześnie stymulując produkcję elastyny i kolagenu w skórze właściwej. Natomiast wszystko to zostało wzbogacone o pielęgnację promieniującą tzw. terapię światłem LED. Skuteczność i efektywność Blooméa wzrasta z sesji na sesję co w rzeczywistości oznacza, że pierwsze sesje przygotowują skórę do coraz lepszych rezultatów, które osiągniemy w kolejnych sesjach. Bloomea pomaga radykalnie zmniejszyć wygląd i teksturę rozstępów, pozostawiając jasną i jednolitą skór, zniwelować blizny potrądzikowe, zmiany skórne, ślady po słońcu czy bruzdy na dekolcie. Zabieg ten jest również doskonały do utrzymania i poprawy struktury skóry, zwężenia porów, redukcji zmarszczek i ogólnego poprawy wyglądu cery.

Trzy etapy do odmłodzonej, promiennej skóry

Pierwszym z nich jest makroeksfoliacja. Na początku każdej sesji odklejana jest nowa końcówka, aby zapewnić spełnienie rygorystycznych wymogów higienicznych dla tego typu zabiegów. Końcówka oscyluje z wysoką częstotliwością, a jej ziarnista powierzchnia złuszczająca usuwa niedoskonałości warstwa po warstwie, odsłaniając gładką, równomiernie stonowaną skórę. Osoba poddawana zabiegowi odczuwa całkowicie bezbolesne tarcie i wibracje. Liczba aplikacji zwiększa się z każdą sesją, aby osiągnąć optymalną skuteczność dopasowaną do każdej osoby.

Po fazie wstępnej, złuszczająca powierzchnia końcówki Bloomea jest usuwana, aby odsłonić znajdującą się pod nią warstwę silikonu. Na skórę nakłada się kilka kropli kremu Bloomea, bogatego w elastynę, kolagen i kwas hialuronowy, a następnie rozpoczyna się działanie przyjemnego i relaksującego masażu Bloomea® High Frequency Microvibrations Massage, który głęboko stymuluje skórę, jednocześnie zwiększając produkcję elastyny i kolagenu, tak aby napiąć ją i ujędrnić. Powtarzanie mikrowibracji o wysokiej częstotliwości w trakcie trwania zabiegów prowadzi ostatecznie do wzmocnienia skóry.

Na koniec całego zabiegu w 3 etapie jest przeprowadzana za pomocą odpowiedniej końcówki emitującej fale LED - terapia czerwonym światłem LED. Aktywne długości fal tego światła, zbliżone do czerwieni (633nm), wzmacniają regenerujące działanie makroeksfoliacji i mikrowibracji na skórę. Terapia czerwonym światłem jest w 100% naturalna i znana ze swoich odmładzających, leczniczych i przeciwstarzeniowych korzyści.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena