Bałtyk, Tatry, Góry Stołowe, Warszawa, Kraków… w Polsce istnieje mnóstwo miejsc, które przyciągają turystów niczym magnes. Nic więc dziwnego, że sporo osób decyduje się na to, aby otworzyć interes z pamiątkami.

Data dodania: 2016-03-16

Wyświetleń: 1120

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Przypinki jako oryginalne pamiątki – skąd tylko chcesz!

Z całą pewnością i Ty wyczułeś w tym niezły biznes. Z tego powodu sprawdź, jak przypinki mogą Ci w nim pomóc. Będziesz zaskoczony, ile ułatwią!

Przypinkowa pamiątka – korzyści
Zastanawiasz się, czy warto inwestować w takie gadżety? Wbrew pozorom nie jest to wcale drogie, szczególnie jeśli znajdziesz sprawdzonego i pewnego producenta pamiątek i przypinek, który dostarczy Ci towar najwyższej jakości. Niezależnie od tego, przypinki są stosunkowo tanie – musisz wydać około dwóch złotych za sztukę całkowicie spersonalizowanego gadżetu. Przy większej liczbie możesz uzyskać korzystne rabaty, dzięki czemu możesz swoim klientom zaoferować tani i oryginalny produkt zamiast tych samych chińskich figurek co sprzedawca w sklepie obok.

Pamiątka z kotylionu – jak zaprojektować?
Jeśli skusiła Cię opcja indywidualnego projektu, to wiedz, że przygotowanie go też wcale nie przysporzy Ci większych problemów. I właśnie tak – możesz to zrobić całkowicie samodzielnie we własnym domu! Jedyne, co będzie Ci do tego potrzebne to wymiary przypinek (możesz je bowiem zrobić w trzech różnych wielkościach) i pomysł na to, co ma się na tych gadżetach znaleźć. Dobra pamiątka powinna zawierać przede wszystkim zdjęcie danej miejscowości lub najbardziej znanego zabytku. Do tego prosty napis i gotowe – całość wystarczy dostosować do wymiarów i przesłać do producenta.

Butony na pamiątkę – reklama na topie!
Jeśli sprzedaż lub bycie hurtownią pamiątek nie jest Twoją jedyną działalnością, zawsze możesz je wykorzystać także jako wizytówki. Wystarczy, że sprytnie umieścisz w projekcie adres firmy lub jej strony internetowej. W ten sposób, sprzedając ją jednocześnie oszczędzisz na reklamie. To szczególnie korzystne w sytuacji, kiedy chcesz dotrzeć do szerszego grona odbiorców, nie składającego się jedynie z turystów. Dlatego nie czekaj – już dziś zaprojektuj własne przypinki!

Badzik zamiast reklamy

Przypinki  to nie tylko możliwość zarobku dla osób handlujących pamiątkami. To także świetny sposób na reklamę każdej innej działalności.

Wszystko czego potrzebujemy, to odrobina pomysłowości do stworzenia projektu – resztą zajmie się producent przypinek!

Licencja: Creative Commons
0 Ocena