Kochasz Polskę i pragniesz to okazywać przy każdej możliwej okazji? A może zwyczajnie pełnisz funkcję, która wymaga od Ciebie, aby od czasu do czasu afiszować swój patriotyzm?

Data dodania: 2016-03-21

Wyświetleń: 895

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Wyraź swój patriotyzm przypinkami!

 Niezależnie od tego, co Tobą kieruje, możesz w łatwy sposób pokazać, że jesteś całym sercem ze swoją ojczyzną. Jak? Wystarczy odpowiedni kotylion!

Przypinki na zgromadzenia
Zgromadzenia w Polsce mogą mieć rozmaity charakter – możemy wobec czegoś protestować, bronić jakiejś kwestii lub też zwyczajnie spotkać się z wyborcami czy też swoimi zwolennikami. Bez względu na to, jakiego typu zgromadzenie planujesz zorganizować, koniecznie sięgnij po kotyliony patriotyczne. Nie muszą być bardzo wyszukane – często wystarczy po prostu biało czerwony kolor przypinki, aby zaznaczyć swoją miłość do kraju. Jeśli jednak występujesz z ramienia jakiejś partii lub organizacji, dobrze, oprócz polskiej flagi lub godła, umieścić na niej także nazwę lub logo. Dzięki temu również osoby nie biorące udziału będą wiedziały, kto organizuje dane zgromadzenie.

Przypinki na święta narodowe
Przypinki patriotyczne to świetny pomysł dla rozmaitych instytucji państwowych i szkół. Powód jest prosty – można je wykorzystać w trakcie obchodów świąt państwowych, w tym przede wszystkim na 3 Maja czy Dzień Niepodległości. W ten subtelny sposób damy znać, że nie bierzemy udziału w obchodach jedynie z „przymusu”, lecz przede wszystkim dlatego, że jest to dla nas ważne. Oprócz tego – takiego rodzaju dodatki zawsze świetnie się prezentują!

Przypinki na wizyty dyplomatyczne
Jesteś dyplomatą? W takim razie doskonale wiesz, że bywają rozmaite wizyty dyplomatyczne. W zależności od ich charakteru, trzeba w bardziej lub mniej jaskrawy sposób przedstawić fakt bycia Polakiem. Afiszowanie się zbytnio z polskością w postaci opaski na ramieniu nie jest zbyt mile widziane, dlatego zamiast tego sięgnij zwyczajnie po przypinkę z orzełkiem lub flagą. Zaprojektowane z gustem przypinki mogą być naprawdę eleganckim dodatkiem do każdego stroju, również tego najbardziej oficjalnego.

Rycerze i goście – rozpoznaj przypinką
Zloty rycerskie mają to do siebie, że przyciągają całe rzesze fanów oraz rodziny z dziećmi, które mają ochotę pokazać swoim pociechom jak wygląda rycerz. Nie ma w tym nic złego – wręcz przeciwnie, wspaniałą inicjatywą jest docieranie do jak największej rzeszy odbiorców. Jednak jak w tej sytuacji odróżnić uczestnika zlotu od przypadkowego gościa? Na ratunek ruszają przypinki, które z łatwością pozwolą na odróżnienie od siebie organizatorów od reszty. Wystarczy tylko zamówić odpowiednie buttony dla załogi i członków zlotu i gotowe. Jeśli jednak chcemy, aby zlot się miło kojarzył także przypadkowym gościom, producent przypinek na nasze życzenie może również dorobić przypinki ze wzorem dla gości. Nie musisz się bać ceny – im więcej przypinek zamówisz, tym lepiej dla Ciebie, ponieważ możesz negocjować stawki!

Licencja: Creative Commons
0 Ocena