Profil Użytkownika

Praca

Reklama, marketing, PR

Pokaż więcej

Okna drewniane - Bezpieczniej, cieplej i ciszej

Rodzaj: Artykuł

Dobierając odpowiednie gatunki drewna do produkcji drzwi i okien, można zadbać o to, żeby wnętrze było nie tylko bardziej przytulne, ale również cichsze dzięki temu, że drewno dość dobrze pochłania drgania i bezpieczniejsze. To już zasługa większego ciężaru i oczywiście solidniejszej konstrukcji samych ram. 

Wybielanie zębów? Nigdy nie rób tego w domu!

Rodzaj: Artykuł

Ze wszystkich zabiegów stomatologii estetycznej największym bodaj zainteresowaniem cieszy się wybielanie zębów. I niestety jest to także zabieg, który przeprowadzony niewłaściwie, będzie niósł bardzo przykre konsekwencje. Oto dlaczego nie należy przeprowadzać go w domu we własnym zakresie.

Sukces trzeba nagradzać z klasą: medale i odznaczenia

Rodzaj: Artykuł

Dawniej wręczano zdecydowanie mniej medali, więc samo przez się było jasne, że muszą one być równie wyjątkowe, jak osiągnięcia, za które się nimi nagradza. Dziś niewiele się zmieniło – tylko sukces mierzy się inaczej, ale nagroda nadal powinna być wyjątkowa i doskonała.

Dekoracje wnętrza? Zacznij od mebli

Rodzaj: Artykuł

Jeśli oglądasz czasem katalogi wnętrz, filmy przedstawiające luksusowe pomieszczenia albo po prostu widujesz aranżacje wykonane z klasą, to jedna rzecz powinna być dla ciebie oczywista. Zamiast góry bibelotów, zobaczyć tam można głównie dwie rzeczy: pojedyncze obrazy i przepiękne meble.

 

Profil

Dariusz Żebrowski

Autor
Napisz wiadomość
Reklama, marketing, PR
Artykułów:
21
Kod partnerski:
/p:186042

Data urodzenia:
2005-06-06
Dołączył:
2019-06-06 11:16:38
Miasto:
Warszawa

Ostatnie logowanie:
28-08-2020