Masz ochotę zrelaksować się w piątkowy wieczór przy dobrym filmie? Wcale nie musisz iść do kina! Dzięki nowoczesnym technologiom kino możesz mieć w swoim domu! Jak to możliwe? Dzięki nowoczesnych zestawom kina domowe, które z całą pewnością przypadną do gustu każdemu kinomanowi. 

Data dodania: 2016-02-17

Wyświetleń: 1253

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Kino w Twoim domu – to możliwe!

Jak wśród bogatej oferty sprzętu oferowanego w sklepach RTV i AGD znaleźć ten właściwy i na co zwracać uwagę podczas jego zakupu?

Czysty dźwięk to podstawa!

Kiedy myślisz o oglądaniu filmu w kinie, pierwsze co przychodzi CI do głowy to wcale nie ogromny obraz (chociaż on też ma znaczenie), lecz przede wszystkim nieskazitelna jakość głębokiego dźwięku. To właśnie dzięki systemom nagłośnieniowym salach kinowych przezywasz wszystko bardziej! Jak myślisz, czy taki efekt jest możliwy do osiągnięcia w Twoim salonie? Zanim powiesz „nie”, wyprowadzimy Cię z błędu. Oczywiście, że tak! Warunkiem jest jednak dobrej jakości sprzęt, wyposażony np. w panel dźwiękowy taki jak LAB540. To właśnie taki wyposażony w odtwarzacz Blu-ray bezprzewodowy subwoofer sprawia, że ulubiony film, a także muzyka wypełni Twój salon zupełnie inaczej niż działo się to do tej pory. Jeśli marzy Ci się stylowy, mocny i wielokanałowy dźwięk, koniecznie pomyśl o zmianie sprzętu np. na http://www.lg.com/pl/kino-domowe. To świetnie rozwiązanie dla wszystkich fanów dobrego kina, dla których liczy się nie tylko obraz, lecz również jakość dźwięku. Jakie jeszcze funkcje posiada tego rodzaju sprzęt?

Inne możliwości kina domowego

Najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości sprzęt pozwalają nie tylko na odtwarzanie ulubionych filmów czy płyt. Wyobraź sobie na przykład, że dzisiaj nie musisz już kopiować ich z komputera na płyty CD lub DVD – wystarczy nośnik USB! Kino domowe zapewni Ci również oglądanie filmów w rozdzielczości HD 1080p lub podwyższenia jakości do HD. Co więcej, dzięki SimpLink będziesz mieć możliwość obsługi innych urządzeń audiowizualnych połączonych z systemem swojego kina domowego za pomocą jednego pilota, co znacznie ułatwi Ci obsługę sprzętu. Oglądasz filmy w technologii blu-ray 3D? Doskonale! Kino domowe zapewni Ci nie tylko piękny i przestrzenny obraz, lecz przede wszystkim doskonale rozmieszczony dźwięk, który pobudzi wszystkie Twoje zmysły. Dzięki niemu będziesz mieć dostęp nie tylko do ulubionych filmów czy muzyki, ale również do serwisów takich jak Youtube, byś mógł być na bieżąco z nowościami zamieszczanymi w Internecie. Wszystkie urządzenia, oferowane np. przez LG, są kompatybilne i mogą tworzyć jeden spójny zestaw: kino domowe, systemy audio, telewizory a także projektory. Sprzęt jest ponadto prosty w obsłudze i bardzo intuicyjny. Ciesz się jego funkcjami jak najdłużej!

Licencja: Creative Commons
0 Ocena