Największe forum branżowe - AVSforums - poświęcone tematyce Audio-Video opublikowało listę najlepszych produktów do kina domowego za rok 2021. Chociaż tradycyjnie jak to z listami i zestawieniami bywa – może być ona dyskusyjna, to możemy śmiało przyjąć że wylistowane produkty wyróżniają się na tle konkurencji.

Data dodania: 2022-02-04

Wyświetleń: 588

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Najlepsze kolumny głośnikowe do kina domowego 2021?

"Często spotykamy się z pytaniem „jaki jest najlepszy X”, gdzie X jest produktem jakiejś kategorii Audio Video. To trudne pytanie. Czy naprawdę istnieje nawet najlepszy? – Rzadko.

Najlepsza kolumna głośnikowa? wow. To naprawdę trudne. Najlepszy subwoofer? Identycznie – to już nie są łatwe pytania. Głównie dlatego, że chociaż czasami wybór jest dość oczywisty, w innych przypadkach już niekoniecznie. Często chodzi o preferencje. Wszyscy mamy uprzedzenia do czegoś. W przypadku głośnika może to być, „to coś” w brzmieniu, wygląd który sprawia, że ​​wolę jeden od drugiego.

Niemniej pytania o najlepszy produkt nigdy się nie kończą. Wielu członków forum poprosiło mnie o artykuł „Produkt roku” lub „Zestawienie najlepszych produktów kinowych”."

"Część z nas, osób wybierających laureatów listy Produkt Roku -  pracowała w branży zajmującej się nagłośnieniem kinowym i miała szeroką styczność z produktami Procella Audio na przestrzeni wielu ostatnich lat. Mamy świadomość, że nie każdy może sobie pozwolić na zakup całego systemu w oparciu o model Procella Audio P28. Nie wiemy jak wygląda sytuacja na innych rynkach, ale w USA Procella Audio jest liderem zarówno w całej swojej kategorii cenowej jak i jeśli weźmiemy pod uwagę stosunek cena / jakość. Dla nas model P28 jest synonimem najwyższej wydajności i jakości w stosunku do każdego wydanego dolara.”

"Osobiście uwielbiamy brzmienie Procella Audio i najlepiej pasuje do nich określenie jako krystalicznie czyste, ale z duszą."

W pozostałych kategoriach dotyczących zestawów głośnikowych wyróżnienia zdobyły m.in.

Najlepsza kolumna podstawkowa w cenie do $1,000
Monolith Encore B6

główny rywal: SVS Ultra

Najlepsza kolumna podstawkowa w cenie do $2,500
KEF LS50 Meta
główny rywal: Focal Aria 906

Najlepsza kolumna podstawkowa w cenie do $4,000
Totem Acoustic Signature One
główny rywal: B&W 706

Najlepsza kolumna podstawkowa
Focal Sopra No. 1
główny rywal: Magico A1

Najlepsza kolumna podłogowa w cenie do  $1,000
Magnepan LRS
główny rywal: Emotiva Airmotiv T0

Najlepsza kolumna podłogowa w cenie do $2,000
SVS Ultra
główny rywal: Magnepan .7i

Najlepsza kolumna podłogowa w cenie do $3,000
Golden Ear Triton 3+

Najlepsza kolumna podłogowa w cenie do $4,000
Revel Performa3 206

Najlepsza kolumna podłogowa w cenie do $6,000
Atlantic Technology 8600E

Najlepsza kolumna podłogowa
JBL Synthesis M2

 
Licencja: Creative Commons
0 Ocena